Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki az egész nyári szünetet otthon a négy fal között tölti mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%
takarodj el dolgozni!
2012. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy már elég idős vagyok ahhoz hogy dolgozzak? És ha már ilyen jó ötleteket adsz, akkor mondanál nekem egy helyet ahol dolgozhatnék mert még van hely, és 18 év alattiakat is szívesen látnak?
2012. júl. 10. 13:04
 13/35 anonim ***** válasza:
58%
Én pl 14 éves korom óta járok napszámba, kapálni, meg gyümölcsöt szedni, füvet nyírni, de volt már hogy meló diákon keresztül jutottam be húsfeldolgozóba. Azt meg ne mondd hogy nincs, mert csak rohadt vagy keresni. Ne félj akkor nem unatkoznál ha nem csak otthon meresztenéd a segged.
2012. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
utolsónak:törvénytelen 16 évesnél fiatalabbnak munkát adni..és jó lenne ha visszafognád magad mert nagyon lekezelő a stílusod
2012. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
58%
Tudom hogy törvénytelen, de meg lehet oldani, és nem akartam ilyen lenni, mint a kérdező, hogy ezen sírok hogy jajj mit csináljak, nem tudok hova menni, blablabla. Amúgy megmondasz anyucinak ha lekezelően beszélek? :'(
2012. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
nem de ne csodálkozz ha előbb utóbb nem lesz barátod v csajod a stílusod miatt mert ezt nem tudom ,hogy lehet elbírni
2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy sajnáltassam magam. Ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel. BÁRMILYET. Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e rajtam kívül is ilyen emberek, akik nem élvezik a kamasz éveiket, mert magányosak. Abban is reménykedem, hogy így talán beszélgethetek néhány hozzám hasonló emberkével, és akár még barátságokat is köthetek. Nem az a legnagyobb problémám, hogy nincs munkám (amire egyébként próbáltam jelentkezni, de azt a választ kaptam, hogy a hely betelt), és még csak nem is az, hogy nagyon unatkozok, csak egy kicsit rossz, hogy nincsenek barátaim... De túlélem, nem akarok senkit "terhelni" a gondjaimmal.

Annak, aki normálisan tud válaszolni a kérdésre, vagy tanácsot ad, köszönöm! :)

2012. júl. 10. 20:51
 18/35 anonim ***** válasza:
Igen itt van egy :-)
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
nyugi nem vagy egyedül..eddig volt egy csomó barátom mindig mentünk bicajozni meg ilyenek (ez volt tavaly nyáron) de ez az év valahogy nem az én évem az biztos és csak azért nincsenek már barátaim mert nem csinálom ugyanazt amit ők..-.- és ha ennyiért már kétszínűsködnek akkor meg se éri h velük lógjak..én is szoktam neten ismerkedni és pont az olyanokat fogom ki akik az ország másik végén laknak =/ meg azokat akik meg akarnak b@szni..
2012. júl. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
16. válaszoló: 4 éve van barátom úgyhogy ezt beszoptad:D
2012. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!