Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak e olyan fórumok ahova...

Vannak e olyan fórumok ahova öngyilkosok írnak esetleg csoportos öngyilkosságokat beszélnek meg. Tudom h japánban van ien. De csak magyarul beszélek. Ismertek iet?

Figyelt kérdés
nem áll szándékomban meghalni.szóval más céllal keresem.

2012. okt. 14. 15:28
 1/6 anonim válasza:
Google-n beírod, én is találtam kapásból 6-t. De aki iet ír ilyet helyet, inkább legyen öngyilkos, v jelentkezzen nálam..kultúrbarbár
2012. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Á dehogy. Itt olyan fórumok vannak ahol nyávognak az emberek, hogy mekkora öngyilkosjelöltek, és kilencven százalékuk nem is az, csak jól esik nekik a törődés. Egyszer vagy kétszer volt olyan, sg fórumnak volt ilyen szekciója, ahol megrendeztek egy ilyet, de az is úgy nézett ki, hogy egy lány nem hátrált csak vissza, a többiek igen és otthagyták a szarban. Nem sikerült a lánynak, és a tv-ben mondatták is vele hogy "megbántam tettem" mégis: alig két év telt el és ugyanez a lány egy másikkal egy kocsiban lett öngyilkos. erről biztos tudsz tele volt vele a hírek. A két lány a neten ismerkedett meg. De nem mondanám hogy egy ilyen fórum bármiben is hasonlít egy japán fórumra, messze nem olyan intenzív és ritka, hogy tényleges öngyilkosság/csoportos öngyilkosság történjen.
2012. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm.fb-n néztem van ott is de azok se veszik komolyan.. Szerencsére! bár nemtom akkor minek ez -.-"
2012. okt. 15. 14:25
 4/6 Sonjafly válasza:
Én véletlenül akadtam egy elég durva oldalra, ha érdekel elküldöm a linket, de nem szép látvány, arra készülj fel.
2012. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sonjafly! Légyszi linkeld azt az oldalt xd
2012. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1, aki meg "helyet" ír "helyett" helyett, az nálam. :P
2013. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!