Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, hogy lábalhatok ebből ki?

Figyelt kérdés
Magányosnak és elveszettnek érzem magam, sokat csalódtam már mindig levert vagyok semmihez nincsen kedvem, nincsenek igazi barátaim csak amolyan haverok akik mondjuk ki semmire sem jók. Már kezdek belebetegedni ebbe az egészbe régóta sok stressz ér sokszor piti vagy semmit érő dolgok miatt rágom magam, a sok betegség az iskola rovására ment... Régen rengeteg barátom volt meg minden, de hirtelen elveszítettem mindenkit. Családi légkör is normális sőt a legjobb, mindenem meg van amire csak szükségem van / volt ( nincsenek nagy igényeim). Már próbáltam eldobni az életem, de sajnos nem sikerült talán isten is azt akarja hogy lépjek túl mindenen, jó lenne egy barátnő, de még ez se megy volt nagyon régen (3,5 éve) egy lány akit nagyon szerettem, de ő csak játszott velem és totál padlóra küldött, ezóta csajozni se merek és nem is tudok. Ez bizony nem élet próbáltam már kitörni többször is de nem sikerült olyan mintha nem is léteznék szarba se vesz senki ha meghalnék még azt sem vennék észre max. a családom, bár már nem érdekelne akkor ki mit vesz észre én akkor már jobb helyen lennék. 18/F

2012. okt. 16. 04:47
 1/10 anonim válasza:
ugyan ez van velem is!
2012. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok emberrel ez van. Most befelé kell fordulni, el kell gondolkozni az életünkön, dönteni kell jó és rossz között. Fel kell készülni a változásra ami a világban fog zajlani.
2012. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Elég szomorú, de velem is ez van. Kiábrándító a második válasz, muszáj "befelé fordulni" ahhoz, hogy valaki elgondolkodjon az életén? és közben magánnyal keseríti? Dönteni kell jó és rossz között, de a magány is rossz, akkor hogy van ez? Furcsa, hogy eleve "magányosan gondolkodik" az ember, úgy gondolkodik, mintha ő lenne az egyetlen a világon, akinek fel kell készülni, és úgy gondolkodik az "emberekről" , mintha mind kívül állóak lennének. Mindenki természetes módon készül a változásra, és változik, gondolkodik az életén és dönt, sőt még mások segítségével. Pusztán ettől még nem válik magányosságá.

Szerintem NINCS magányra ítélve senki, gondolj csak bele. Miközben te sírsz, hogy magányos vagy és szeretnél embereket, más is ugyan ezt teszi. hát nem logikus? szerintem az is fontos, hogy az ember meg is válogassa a barátait.

2012. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tDPZ0znxMUU


Mikor a dolgok szarul mennek tartok egy CROWBAR maratont és megtanulok újra FÉRFI LENNI!


"With these broken hands

I've wiped the tears"


19/F

2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

elolvastam ezt az egészet és olyan mintha egy az egyben hasonlít arra a helyzetre ami velem van, olyan mintha ezt a kérdést én írtam volna ki...de mindegy igazából ez a probléma én voltam vele életvezetési tanácsadónál és nagyon komolyan próbáltam kezelni de nem sikerült lassan másfél éve nincs emberi kapcsolatom, mostanában azt mondják hogy magamnak való vagyok és elég szar néha kiestem a társadalomból egyszerűen leszarom az embereket és én is egy barátkozós típus voltam nagyon is se barátnőm és a barátaim szart sem értek már nem tartom velük a kapcsolatot le is szarják nagy ívben szóval reménykednem kell hogy nem fogok teljesen elszeparálódni amúgy szerintem keress valami megbízható értelmes szakembert aki segítene mert én most látom a fényt az alagút végén (nagyon messze van) de ha az a tanácsadó nem segít akkor most elég gázos lenne a helyzet, de nem vagyok elveszve van egy célom amivel ennek véget vetek, szóval én azt ajánlom hogy keress egy értelmes megbízható tanács adót (ne olyat aki csak ront a helyzeten) és tarts ki és még annyit mondok hogy a problémáidat csak te tudod megoldani


19/f én még csak kb. egy éve szenvedek de elég húzós

2012. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vagy csak tarts ki, az is bőven elég sokan vannak így
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
DON'T PANIC!
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha minden kötél szakad én elmegyek ebből az országból a büdös p*csába
2012. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a családoddal jóban vagy akkor velük kéne foglalkozni,vagy ha ezt inkább nem szeretnéd akkor irány barátokat keresni.
2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LokiXD válasza:

Tyúúú velem is pont ugyan ez a szituáció lépett fel már lassan 2,5 éve és nem tudom,csak úgy létezem...bár én is próbálkoztam egy néhány dologgal,de nincs értelme az egésznek...

kitűztem magam elé egy célt,most azért küzdök,az ember egyedül is átvészelheti ezt a nyomorult világot,csak kitartás!!!

tegyél ki magad elé célokat és addig küzdj értük, amig el nem éred.Majd ha elérted a célodat tűzz ki egy másikat s ha már minden vágyad teljesült,akkor már nyugodtan élvezheted munkád gyümölcsét...

2013. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!