Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha kiközösítenek azért, mert nincs okos telefonom; mert nem öltözöm divatosan vagy mert nem borotválom magamat 12 évesen mert még nincs is szőröm?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 20:01
1 2
 11/16 kahege válasza:
100%
Sokszor van úgy az életben,hogy a környezetünk torz értékrendszerrel rendelkezik...mint jelen esetben a te környezeted is. Mindettől függetlenül azt gondolom,hogy a legfontosabb értékek nem az anyagi javakban( okostelefon-különben is Te legyél okos ne a telefonod), vagy a külsőségekben (öltözködés, szőrtelenítés)rejlik, hanem azon tulajdonságaidban, ami Te magad vagy. Ilyen esetekben nehéz ez az időszak,de ha- ahogy írod is számíthatsz a szüleidre és a családodra-ezt átvészeled az érzelmi silányságon túl meg fog mutatkozni mennyire értékes ember vagy. Mert, AZ vagy. Ne hagyd, hogy a társaid irányítsák az életed, főleg ha ilyen ostobák. Egyéb iránt azért megkérdezném ezeknek az igen okos gyerekeknek hol vannak a szüleik...akik okostelefont vesznek nekik? Az előttem szólóknak pedig csak annyit üzenek, hogy örülök,hogy vannak még értelmes gyerekek, akik támogatják az olyan, elkeseredett fiatalokat, mint te is vagy. Egy aggódó Édesanya.
2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Fiú vagy, vagy lány? Gondolom lány, nem? És kiközösítenek, mert nincs szőröd? B****s, és tökre örülnék, a szőrtelenítés fáj ám. Ha meg fiú vagy... akkor se baj, 12 éves vagy, én pl nem szeretem, ha egy fiú szőrös, de azt se, ha szőrtelenít.


Hogy nincs okos telefonod... nekem sincs. körülöttem sokaknak van, de én szeretem a sajátomat, mert pl. nem kell naponta tölteni. Egyébként ki is mondják, hogy í2nincs okostelód? húú, de gáz", vagy csak érzed? mert ha kimondják, akkor mondd meg nekik villámgyorsan, hogy nincs, mert hülyeség, felesleges, nem használnád.És hogy inkább az a rossz,hogy máshol, Magyarországon belül is, gyerekek éheznek, és csak 1x, az iskolában esznek, ők meg okostelefonokkal dobálóznak... áhh, fel is húztam magam :-(


Sok sikert! :-) 13/L

2013. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok:)

12/L

2013. máj. 26. 14:47
 14/16 anonim válasza:

Hát, akkor meg csak irigykednek!!! Örülj neki, van még időd, amíg nem fog fájni (a kiszedés), vagy leszel minden második nap szőrös (ha borotvát használsz).


Én a helyedben keresnék máshonnan barátokat, olyan IGAZI barátokat. És ha egész őszinte akarok lenni, megszervezném, hogy "egész véletlenül" be kelljen jönnie a barátaimnak a terembe, és az osztálytársaim is lássák, hogy milyen jóban vagyunk. :-) Én ezt tenném. 13/L (előző válaszoló)


U.I.:Egyébként máshonnan sincsenek barátaid, vagy csak az osztályban?

2013. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én Nokia 6020-sal járok!
2015. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Demeter Károly válasza:
Hát igen.. Ezeket nevezem őket egy idióta élettelen hülyéknek...De legalább TE normális ember vagy, mivel nincs okostelefonod.. Ja és nem az okostelefon, a gép, meg az ilyen okos dolgok találták fel az embert, hanem az ember az ilyen okos dolgokat :))
2016. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!