Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos és...

Miért van ennyi magányos és antiszociális ember?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 17:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Azzal még kiegészíteném, hogy sajnos ma Magyarországon az egyik legfőbb hajtóerő az irigység. Ha jól megy neked és látják hogy nincs semmi gondod rögtön utálnak. Mert hát mi az hogy neked jó kedved van és "összejönnek" a dolgok?! A legtöbb ember kicsinyes, gyarló, felteszi a netre a nyaralós külföldi képeket hogy azzal hencegjen a fészbúkos "barátai" előtt, bezzeg ha más megy el valami jó helyre megeszi a sárga irigység és egyből jön a kötekedés, vagy rögtön a kapcsolat megszakítása. A családosoknál ugyanez a helyzet. Ahol kisgyerek van azokat legtöbb esetben egyből utálják a velük egykorú szinglik, mert hát nekik nemhogy gyerekük de még párjuk sincs. Nincs sehol a társadalomban akkora űr amit két ember között ne lehetne áthidalni a jóindulattal, nyitottsággal, a elfogadással. De amint valaki megérzi a másikkal szemben az ő hiányosságait, rögtön a komplexusok kezdenek el dolgozni.
2013. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"A 2. hozzászóló tökéletesen leírta!! Tátott szájjal olvastam és 100%-ig igaz!"


Ja, ennyi közhelyet egy rakáson...

2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nagyon elmésen idehánytad ezt a "Ennyi közhelyet" szöveget, azonban értelmes embert feltételezve kéretik kifejteni bővebben a véleményedet. Na és miben közhely kedves honfitárs? Tán Te is ugyanolyan vagy akit ott leírtak? Nem tudom hány éves vagy lehet nem emlékszel de 1990 után elkezdődött egy akkora kivagyiság, ami mára szépen átültetődött az akkori fiatalok gyerekeibe. Még embernek sem néztek ha nem volt Adidas cipőd legalább. Nagyon is igaz sajnos.
2013. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Engem is rengeteg kudarc ér társkeresés terén, mert "bűn ronda" vagyok (arcra) a csajok szemében, csak 2 barátnőm volt életemben (15évesen 4év kapcsolat, 20évesen 1év) most 29vagyok és még mindig nincs senkim, mert senkinek nem vagyok az esete külsőre, senkinek nem kellek, még az átlagos csajoknak sem, hiába vagyok rendes és vicces :/

Nem hiszem, hogy olyan ronda lennék :'(

Pedig én is ugyanúgy vágyom a szeretetre és törődésre, mint bárki más!

EZ A LEGNAGYOBB TÁRSADALMI PROBLÉMA, HOGY MINDENKINEK CSAK A TÖKÉLETES KÜLSŐ SZÁMÍT!

Akik átlagos arcúak, vagy nem szépek, azok meg rohadjanak meg egyedül?

MIÉRT ILYEN KEGYETLENEK ÉS SZÍVTELENEK AZ EMBEREK?

2013. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyjátok ezt a "magyarozást". Más országokban sem jobb a helyzet, gondolom, csak kívülről látszik annak.
2013. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!