Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy antiszociális ember?

Milyen egy antiszociális ember?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik? Hogyan él?stb

2012. nov. 21. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem tud és sokszor nem is akar a közösségbe beilleszkedni, annak írott és íratlan szabályait nem fogadja el, sőt elutasítja őket. Tulajdonságait tekintve az esetek többségében elviselhetetlen. Vagy azért, mert saját akaratát akarja másokra rákényszeríteni, vagy azért, mert mindenből kivonja magát és ez a többinek kellemetlen.
2012. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
21%
És állandóan a facebook-on lóg..........
2012. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Például az egyik kollégám az.

Nem köszön, ha kérdeznek tőle valamit meg se hallja, vagyis csak úgy tesz. Van csaja, de biztos, hogy őt szedték fel, mert kb. megmukkanni sem tud.

Igazi papucsférj lesz belőle.

2012. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is antiszoc vagyok a munkahelyemen, mert a helyi "közösség" kétszínűségét egy hét után kiismertem. Ez nálam annyiban merül ki, hogy a munkám végzem, félrevonulok, a köszönésen kívül nem kommunikálok senkivel, semmi személyes csevej, csak akkor állok velük szóba ha szakmai dolog merül fel. Nekem nincsen szükségem arra, hogy az általam elmondottakon csámcsogjanak, kibeszéljenek, ahogy egymással teszik. Próbáltak fúrni de mivel a csevegés helyett tényleges munkát végzek és kétszer annyit, mint itt bárki, ezért a főnök nagyon elégedett velem. Ez külön szúrja a szemüket.

Amint pedig kilépek innen és beülök a kocsiba, máris átváltozik a világom.

Az igazi antiszoc mindenhol bezárkózik, ellenséges, paranoiás, sokszor tudatosan rosszindulatú, agresszív. Belül félelmei vannak, ezért támadó.

2012. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!