Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitévő legyek ez már elviselhe...

Mitévő legyek ez már elviselhetetlen?!

Figyelt kérdés
Se barátaim se életem szinte már nincs. Régebben voltak ahogyan barátnőm is (18/f) . Manapság a napjaim maximum internetezéssel megy el, már töröltem magam a közösségi oldalakról is, 270 ismerős, abból a felét nemismertem de senki nem beszélgetett velem, csak néha 1 két oszt társ .. mivel magántanuló vagyok ezér suliba sak hetente egyszer kell bemennem. Állandóan próbálgattam hívni valakit , bulizni vagy valahova, de vagy lemondták, vagy nem értek rá. Átlagos, vagyok szóval nem egy csöves .. néha a napjaim már annyira elviselhetetlenek, hogy szinte jobb lenne már a halál.. elegem van a mindennapokból, így olyan mintha a világon én léteznék egyedűl. Nem egozás képpen, de jófej vagyok, sajnos túl nagyszívű, de azt tudom hogy akiknek barátai voltam, azoknak mindig megtettem bármit.. mit tegyek? Tudom hogy ez nem fog változni.. ezért ha van valami tipp hogy tegyem elviselhetőbbé a napjaimat, azt megköszönném! ( mielőtt olyan kérdés jön, hogy sportoljak stb, az rajtam nem segít, mert már próbáltam, barátkozni is próbáltam, de chat. Hu n csak melegek vannak.) És sok más oldalon is.

2013. jún. 1. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet:D Most szakított velem a barátom, és észrevettem, hogy eddig csak ő tartott életben, mivel senkivel nem beszélgettem szinte rajta kívül, mert rettentő féltékeny típus volt, én meg mindig a fiúkkal találtam meg inkább a közös hangot. Szóval itt vagyok egyedül. Már ő sem hajlandó beszélgetni, bár én mondtam neki egyszer, hogy a legrosszabb duma szakítás után ez a: maradjunk azért barátok, szóval lehet amiatt. Mérges vagyok rá, hogy ezt pont nyáron tette velem, bár nem mondom, hogy máskor kellemesebb lett volna a szakítás. Most várom a szeptembert, hogy új életet kezdhessek egy másik helyen, de addig még túl kell élni a nyarat.. :( Te nem mész valahova egyetemre? Mert az jó kezdet új barátságok kötésére.:)
2013. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Beszélgetünk privátban?
2013. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, sajnálom:( legroszabb érzés ha szakítás után egyedűl maradsz! 2 válaszoló rendben írj:)!
2013. jún. 1. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz, elfilózhatunk.
2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza kellene magad "integrálni a társadalomba" (nem tudok jobb kifejezést rá).


Pl.: nem magántanulóként iskolába járni. Mert bár sok a hülye (minden szinten; munkehelyen is), de a nagy számok törvénye alapján nagyobb az esélyed rendes emberekkel is találkozni (mert azok is vannak!)


Ismerkedni, ismerkedni (nem chat.hu-n, hanem élőben), mert csak akkor van esélyed normális emberekkel is találkozni, akik lendíthetnének rajtad.


Bár nekem innen gyakoriról is van már 5 éves barátságom. :)

2013. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló , köszi, de esélytelen az, hogy utcán megszólitok valakit és akkor bocsi neharagudj leszünk barátok?! Mivel társaságba csak haver által mehetnék, ezért ezt kilőhetem, mivel nincsenek barátaim"
2013. jún. 1. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem amit írtál, főleg az utolsó kommentben a utcán leszólítás-leszünk barátok dolgot. Én is próbáltam chat.hu-n és tényleg csak melegek vannak :D


Ha szeretnéd, hogy írjak magamról vagy van kedved csak úgy beszélgetni, akkor írj! :)


20/f

2013. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
velem is ugyanez a helyzet, én is úgymond vissza integrálnám magam de én 2 éve vagyok ebben és b*szott nehéz kijutni 20/f
2013. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszűkültél, kezdesz szocfóbos lenni. Egyébként észrevettem, hogy a jó emberek egyre jobban szorulnak ki a társadalomból, és ők kattannak meg, nekik lesznek ebben a világban mentális problémáik. A köcsögök túlélik.


Szocfóbia ellen nincs más, csak ha erőlteted a baráti kapcsolatokat. Addig menj, amig olyan embereket nem találsz, akikkel jól kijösz. Nem mindenki fog elfogadni, de azokat hanyagolni kell. Lehet nem jó barátaid voltak eddig, te is személyiségváltozáson mész át.


azért nem árt, ha megvizsgálod magad is, hogy nem lettél-e te is furcsa, vagy akartos, nem verted-e ki valamivel az embereknél a biztosítékot, és nem kell-e esetleg neked is valamin változtatnod.


De inkább azt tanácsolnám, hogy keress magadhoz illő embereket, légy nyitott, és előbb vagy utóbb elkezdenek majd jönni az emberek. neked kell kilépni, a szobádba nem fognak ömleni az emberek.

2013. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!