Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek feltettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek feltettem egy egszerű kérdést facen. Szeretsz, vagy nem. Miért nem válaszolt egyértelműen?

Figyelt kérdés
Az válaszolta. "ezt nem itt kellene megbeszélnünk" Akkor ez nemet jelent?
2013. máj. 31. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ezt nem itt kell megbeszélnetek.
2013. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ez eg finom nem


"nem itt kellene megbeszélnünk" hát ez jó :D

2013. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor ex barátnömet elvittem egy kávézóba szóról szóra ugyanezt mondta... megkérdeztem, hogy "akkor hol? Msn-en?" (akkor még ez volt a divat...) Erre felförtyant hogy mégis miért mondok ilyet...

aztán mégis msnen szakitott...

2013. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne azt mondta volna, persze hogy szeretlek kicsim, kincsem stb...
2013. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Az évezred ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy; szeretsz vagy kitérö válaszokkal mondod, hogy nem?


Szerintem nem szeret :/

2013. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kitérő válasz:

Egyértelmü "nem"

2013. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
loooool :D ez egy "nem". csak mondom..
2013. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom ha nem mered tőle megkérdezni élőben. Mi az, be vagy tojva? Ez tényleg nem face téma. Ebben igaza van. Nincs meg az a feelingje, mint élőben.
2013. máj. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert nem tudunk találkozni még jó darabig èrted!
2013. máj. 31. 03:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem. De ha először mondanátok, akkor az lehet mögötte, hogy élőben szeretné először kimondani, nem facebookon. Ebben pedig igaza van.
2013. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!