Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van akit nagyon szeretsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van akit nagyon szeretsz, és tudod hogy soha többé nem fogod látni, elmondanád neki mégegyszer, hogy szereted, noha már mondtad neki régebben - és nem lett kapcsolat (sőt, elhidegülés lett, de aztán maradtatok ismerősnek végül)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha soha többé nem látnám az illetőt, akkor már úgyis mindegy lenne, szóval elmondanám... :)
2013. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
el.
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs veszíteni valód, többet úgyse látod, mond el, próba szerencse ;)
2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi értelme!
2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tudja és nem lesztek együtt,akkor mi értelme?

Velem már eljátszották.Utána azt kívántam egy darabig,hogy bár ne ismertem volna meg soha.Szerintem kár vakargatni a sebeket,mert csak fájdalmat okozol vele.Ha nem tudsz vele összejönni,akkor ne mondj neki ilyeneket,mert olyan helyzetet teremtesz,mint amikor a bezárt kiéheztetett kutya előtt meglobogtatják a húsdarabot,amit soha nem kap meg.

2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mond el !!
2013. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy szerintem csak fájdalmat okozol neki és nehezíted a továbblépést,mert lehet,hogy akarva akaratlanul is hamis reményekkel áltatod.
2013. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, mert biztos, hogy megbánnám, ha nem tenném. :)
2013. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

minek? elhidegülés lett... az azt jelenti kb. hogy ő rúgott el magától, mert én nem vagyok kötsög és rideg olyannal, aki normálisan viszonyul hozzám.

ezek után, mit mondanék neki?

azt biztos nem: jaj de szeretlek!

kb. tömény csalódottságot éreznék, azt, hogy van egy rakat sz@r emlékem vele kapcs., amiket igyekeznék elfelejteni.

ha lenne is mondanivalóm, az csak trágárság lenne, a sértett egóm irányította sértések.

de azt meg minek mondani... majd egyszer vele is lesz valaki szemét, éljen ahogy akar, én is ezt teszem.

ha meg én hidegülök el, annak igen súlyos oka volna és akkor nem mondom hogy szeretem, mert már nem lenne igaz.

2013. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, nekem akarsz vallomást tenni )végülis lehet, hogy a szerelmed ismeri ezt az oldalt)
2013. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!