Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan adjam el a lelkem az...

Hogyan adjam el a lelkem az ördögnek?

Figyelt kérdés
(lehet hogy nem jó helyre írtam (magány/egyedüllét/)) Nagyon tetszik egy srác..tényleg..és nem úgy tűnik a helyzet hogy tetszem neki, kérlek segítsetek hogyan tudom eladni a lelkemet neki? Csak értelmes válaszolók írjanak köszönöm!

2013. jún. 2. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha értelmes választ vársz minimum hogy értelmes kérdést teszel fel...
2013. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
apród.hu
2013. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Írd meg mennyit kaptál a lelkedért, hát ha engem is érdekel. most spéci meg vagyok szorulva. Kéne pár milla.
2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert akkor a pokolra jutsz.


A viccet félretéve, nekem is nagyon tetszik egy srác, de neki komoly kapcsolata van. Ő az első pasi, aki komolyan érdekel, és nagyon szarul érzem magam amiatt, hogy nem lehetek vele. Szóval értem a problémád, de az általad felvázolt megoldást hülyeségnek tartom.


Szerintem itt csak két megoldás van:

1) elfelejted a srácot

2) kivársz... illetve esetedben változtatsz egy kicsit magadon, hogy csinosabb legyél (ne k*rvás, hanem ízlésesen csinos), és felfigyeljen rád.

2013. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem az összefüggést. hogy is van ez? miért kéne eladnod a lelked az ördögnek azért, mert nem tetszel egy srácnak? ez veszélyes dolog, ilyesmivel még ne is viccelj. Akár van ördög, akár nincs, az ilyesmivel játszó emberek be szoktak kattanni. nyugi, majd lesz egy másik srác, akinek tetszeni fogsz.
2013. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] ezt olvasd el.
2013. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
[link] inkább ezt olvasd el!
2013. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki kedvesen válaszolt, sokat segít! Nem fogom még sem eladni a lelkem nem ér annyit! Nyomom a zöld kezeket! :)
2013. jún. 8. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!