Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megányos vagyok, de mással...

Megányos vagyok, de mással sem jó?

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok, voltak kapcsolataim, de egyik nővel sem éreztem magam jól. Mindig zavart bennük valami vagy feszélyeztek. Néha a barátaimmal töltött időben is ezt érzem, csak kevésbé.


Nem tudom mit kéne tennem, de sehogy nem jó :(



2013. jún. 5. 19:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne egy társat találni, aki mindenben elfogad és soha nem problémázik velem. Csak csinos nők jöhetnének szóba, ez így együtt meg úgy érzem nem fog összejönni :( (abból kiindulva amilyen vagyok...)
2013. jún. 5. 19:13
 2/11 anonim válasza:
nézd meg milyen természeted van és ahhoz hasonlóan keress barátokat 11/L
2013. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Barátaim vannak, de nekik sem akarok a nyakán lógni folyamatosan (nem is igénylem).


Aranyos vagy hogy írtál :)

2013. jún. 5. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet nem a megfelelő emberekkel vagy körülvéve. Keress más társaságokat is, az erőltetett barátságoknak semmi értelme.

A nőknél meg ne a külső legyen az elsődleges (ne ragaszkodj pl egy ideálhoz), inkább a személyiségre figyelj. Sokkal boldogabb leszel egy belsőleg hozzád illő, talán nem világszépe lánnyal, mint egy teljesen más természetű topmodellel... A szerelmed pedig a te szemedben úgyis a legszebb nő lesz a világon. :)

2013. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sok barátom van, de ettől még ugyanúgy egyedül vagyok...


Rájöttem már h nem csak a külső számít, volt olyan barátnőm, aki külsőleg teljesen az ideálom volt, de a kapcsolatunk katasztrófa volt.


Nem szép nőbe viszont nem tudok beleszeretni. Csúnyább jelentkezők lennének dögivel :P :)

2013. jún. 5. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell lejebb adnod az igényidet, hidd el biztos, hogy van olyan nő csinos változatban is, aki megért és elfogad téged. Amúgy azt elhiszem, hogy nagyon idegesítő, ha kattognak mi rossz benned, főleg, ha valaki olyan teszi, akinek a tulajdonságai idegesítőbbek.

Szerintem ne kapkodd el a választást, mindig az van, hogyha valamit görcsösen akarunk nem igazán sikerül elérni. Legyél laza és türelmes, hidd el megtalálod majd az igazit. Amúgy mi az ami zavarta az eddigi barátnőidet benned? Mert úgy könnyebb tanácsolni, ha több az infó :)

2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja és ne gyere össze senkivel szánalomból, az a legrosszabb. Hallod, én egyszer összejöttem egy nagyon csúnya pasival és még a végén neki állt feljebb, de még igénytelen volt méghozzá, és nem bírtam megszabadulni tőle, végül rávettem, hogy ő dobjon :) Azután hatalmas szabadságot éreztem, maga a pokol volt vele az idő, és fél évig nagyon örültem, hogy nincs senkim. Nagyon fura érzés volt, de úgy ébredtem reggel, hogy Hello SZABADSÁG! A szobatársamnak meg volt közben barátja már akkor is szörnyű volt az is, de ők is húzták egy 3 évig, ami már az elején szar volt, én meg örültem a fejemnek, hogy nincs ilyen gondom, nem kell senkinek magyarázkodni, meg nyavalygást sem kell hallgatnom. Szóval fél évig nyugi volt, és váratlanul jött el az igazi, akivel minden jó volt, és én sem adtam már külsőre alá, a párom nagyon is jól néz ki, és már el is jegyzett azóta :) Szóval nyugi, nincs semmi veszve, neked sem kell szánalomból egy csúnyával összejönnöd. Olyannal gyere össze, akitől nem ijedsz meg reggel az ágyban.

A második meg, hogy ne adj a külsőségekre sem annyira, de azt csak abból a szempontból értem, hogy a lány legyen ápolt, de ne egy pláza cica, figyeld egy kicsit a belsőjét is, olyan legyen, akinek nemcsak a pénzért vagy másért kellesz, legyenek belső értékei, olyan tulajdonságai, amiért beleszerethet valaki valakibe, legyen bájos és kedves. (Ezeket azért írom le, mert volt egy ismerősöm, aki nem csúnya srác, de annyira régóta magányos volt, mert sehogy sem talált senkit, mert annyit válogatott, valakivel a fogszabályzója miatt nem jött össze (pedig alapból szép volt a lány) nem mérte fel agyilag, hogy a fogszabályzót majd leveszik, és az jelképezi, hogy a lány igényes magára, hogy ne legyen csúnya foga) és most képzeld összejött az elsővel, aki beugrott az ágyába, pedig egyáltalán nem is szép, annyi hogy szőke, de más semmi, és teljesen viszályt szít a családjában, és hisztizik, meg minden rosszat megcsinál) TE NE JÁRJ ÍGY! Ezért írtam le ilyen részletesen, hogy menj túl egy kicsit a külsőségeken, de ne is legyen csúnya, nem kell modellnek lenni, de azért legyen csinos.

Addig meg járj társaságba, legyén vidám, a pozitív kisugárzás bevonzza a jó csajokat. :) Sok sikert, remélem egy kicsit tudtam segíteni! :) :) :) 22/L

2013. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a bíztatást, valószínűleg az lesz a megoldás, amit mondasz.


Rossz tulajdonságom talán az, hogy ha elkezdenek szándékosan bosszantani, akkor nem tudok kedves maradni. Olyankor meg el szoktak harapódzni a dolgok. Furcsa, mert ez ffi barátaimmal soha nem jön elő, mindig siker elkerülni bármiféle konfrontációt. Nőkkel vhogy nem :S


Másik hibám h kicsit magamnak való vagyok. Megvannak a saját dolgaim, amik lekötnek, elvagyok vele; de nem vagyok az a "társaság közepe típus". Én is szeretek szórakozni és értem a poént, de a barátimból hozzám képest dől a hülyeség :) (belőlem csak szivárog...:))


Szerintem egy csendesebb, nyugodt nő lenne hozzámvaló, akiben azért van élet és szintén el tudja foglalni magát. (Volt már olyan aki 200-on pörgött meg nagyon lobbanékony volt... nos érdekes kapcsolat volt, csak nem életképes :P :)

2013. jún. 8. 07:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiket írtál azok nem annyira rossz tulajdonságok, ha bosszantsák szándékosan, akkor nem sok ember tud nyugodt és hidegvérű maradni. :) Kicsit lobbanékony a természeted, na és? az enyém is, mégis szeretnek :) Hogy magadnak való vagy, az sem annyira nagy gond, mindenki szeret egy kicsit magába mélyedni, és vannak olyan emberek, akik nem engednek azonnal közel magukhoz. Természetesen mindenkinél máshol van a határ a magánszféra és a külvilág között, de ez nem baj. Kezdetben az én párom is kicsit magának való volt, de ahogy bebizonyítottam neki, hogy elfogadom őt olyannak, amilyen, megbízhat bennem, utána fokozatosan megnyílt előttem. A Te jövendőbeli barátnődnek is ezt a taktikát kell majd alkalmaznia, és sok megértést. :)

Persze nem sok lány jut el arra a szintre, hogy túllépjen a gyerekes önmagán és állandóan zaklassa a férfit. Sok barinőm kb 5 percenként telefonálgat a párjának, nem adja meg a kellő szabadságot, pedig az nagyon fontos, mert ha valaki fojtogatva érzi magát, azonnal menekülőre fogja. :)

Sok sikert a továbbiakban! :)

2013. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bárcsak mindenki ilyen megértő lenne... :D Még van remény! :D

Legjobbaka! :)

2013. jún. 8. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!