Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki se szeret?

Senki se szeret?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De még 7 év...
2013. jún. 23. 05:10
 12/22 anonim válasza:
Szerinted mi az, ami szerethető benned?
2013. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én szeresselek?:)

Ha gondolod,írj privit.


Egyébként gondolom nem tettél semmi rosszat,amiért anyukád ezt csinálja.De nem szép tőle,de nem ám.

2013. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 aries 2 ***** válasza:
72%

Szia!


Dehogynem! Én is szeretlek, testvéri szeretettel. Te, én is szerető Atyánk gyermekei vagyunk, mint mindannyian. Kimondhatatlanul szeret téged Jézusunk, Szűz Mária, Égi Édesanyánk is, és még sokan mások.


Édesanyád viszont rosszul bánik veled, amikor ver. Rosszul nevel. így nevelni nem szabadna. Osztálytársaid csúfolódásai szintén a szeretetlenség megnyilvánulásai irántad. Gúnyolni valakit a gonoszság jele. Ha valóban nem tartod magad szépnek, ne keseredj el. A valódi szépség belülről fakad, a lélekből. Én tudom, hogy hamarosan drasztikus átalakuláson fog keresztülmenni az egész emberiség. Ez testi szintű változásokat is fog jelenteni: sokkal szebbek leszünk, mint eddig voltunk. Én reménykedem, hogy te is meg fogsz majd szépülni. Ehhez azért szükség van Istenhitre. Nemis olyan soká e korszak végén jön el az új földi Paradicsom ezeréves kezdete, amikor mindannyian drasztikus fizikai változáson fogunk keresztülmenni.


Isten áldjon!

2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 mistyc7 válasza:
Utálom magam, hogy ezt írom, mert még rémlik milyen 11 évesnek lenni! De, amit most érzel az pár éven belül teljesen el fog múlni!!! :) Ez olyan kamasz dolog is. A tested lelked olyan változásokon megy át, ami az ember életének a legnehezebb időszaka. Engem sokat kiközösítettek általánosban. (Nem csak engem.) Középsuliban meg sok sok barátom lett. Messzebbre kerültem, nem ismertek, új lappal kezdhettem. :) Lányként nehéz volt, de azt gondolom fiúknak még nehezebb. Viszont tényleg el fog múlni ez az érzés. Nincs valaki akivel megbeszélheted?
2013. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 bloodbunny ***** válasza:
100%

Cimbora, ne keseregj! Van az úgy, hogy az ember azt érzi, hogy nem szeretik. Pedig szeretik. Nekem elhiheted, 6x annyi idős vagyok, mint te. Engem is vert az anyám - áldott legyen a két drága keze, megérdemeltem.


Engem is csúfoltak az osztálytársaim, vertek is. Csak azért, mert jobb tanuló voltam, mint ők. Rájuk sem haragszom. Sőt, jó szívvel gondolok rájuk, mert nekik köszönhetem, hogy megtanultam a szeretetet és a türelmet.


A legfontosabb az, hogy te szeresd az embereket! Azokat is, akik csúfolnak. Nem azért csúfolnak, mert te vagy csúfolni való, hanem azért, mert ők rondák belülről. Ezért ők a sajnálatra méltóak, nem te.


Később majd csalódások is fognak érni, de mindig szeresd azokat, akik okozzák! És akkor túl fogsz tudni lépni rajta. Az élet pedig olyan, hogy a fájdalom, a csalódás megerősít. És kárpótolni fog a csalódásokért.


Az a lényeg, hogy sose ragadj le a sértettségnél, csalódásnál. Ha mindig azzal foglalkozol, elpazarlod az életedet. Emelkedj fölül rajta, és tedd a dolgodat! Tanulj, dolgozz, szeress, éld az életet.


Nemsokára majd eljön az idő, amikor erősen érdekelni fognak a lányok. Tudnod kell, hogy neked is megvannak az értékeid. És megvan az a lány is, akinek a te értékeid kellenek. Ezért sose akarj hódítani! Legyél természetes, jópofa, de ne nyomulj. Hanem figyelj, mert a csajok jelét adják annak, ha tetszel nekik. Ez nem indul be könnyen, de amikor beindul, lesznek jó csajaid, és megtalálod azt is, akire szükséged van. Csak az egyéniségedre figyelj, azt sose add föl senkiért!


Sok sikert, cimbora! :-)

2013. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 bloodbunny ***** válasza:
100%

"Most amikor gépnél vagyok mindig videókat csinálok, szerkesztek... Felteszem YouTube-ra de nincs semmi szinte se felíratkozó se szeretet"


Az nem úgy megy... Az jó, ha videókat csinálsz, mert tanulsz belőle. Ügyelj arra, hogy legyenek egyediek, de profik, és főleg jópofák. De azt ne várd, hogy ettől majd megszeretnek.


Én vén marha létemre (66 éves) informatikus vagyok, weblapokat, webáruházakat készítek. Az, hogy ezek siekeresek legyenek, látogatót (érdeklődőt, vevőt) hozzanak, tisztán marketing kérdése.


Keress a gugliban marketinges oldalakat! Vannak például csajozós oldalak is. A csajozás (a csajoknak a pasizás) is marketing ám! :-)))


A YouTube magában kevés. Amikor már vannak marketinges ismereteid, csinálj Facebook-profilt (de ne a privát neveddel, hanem valami jópofa álnévvel), és a FB-on terjeszd a videóidat. Ha jól dolgozol - ez munka, méghozzá kemény munka! - lesz egy király rajongói oldalad. Persze közben érnek kudarcok is, de nyugi, az benne van a pakliban! Az a lényeg, hogy menni kell előre!

2013. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 bloodbunny ***** válasza:

"Édesanyád viszont rosszul bánik veled, amikor ver. Rosszul nevel. így nevelni nem szabadna. Osztálytársaid csúfolódásai szintén a szeretetlenség megnyilvánulásai irántad. Gúnyolni valakit a gonoszság jele."


Ez teljesen igaz, maximálisan egyetértek. De ők ilyenek, és nem tudod (nem lehet) megváltoztatni őket. Meg sem kell próbálni, mert nem fog menni. Egyet lehet tenni: elfogadni őket ilyennek, és szeretni őket. Persze akit ki lehet kerülni, azt ki kell kerülni, de ez pont a rokonokkal, osztálytársakkal nem lehetséges. Marad a türelem és a szeretet.

2013. jún. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ájron válasza:
100%

Hali!


Szomorú, hogy olyan helyzetbe kerültél, hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned. Sokunk, köztük én is, éreztünk ugyanígy. Az ilyen érzésekkel teli időszakok nagyon nehezek.

Az általános iskola volt életem legrosszabb szakasza, de a középsuli egy kis szerencsével pont az ellenkezője lehet, Nekem legalábbis óriási változásokat hozott. Ott már nem csak az számít hogy ki mennyire menő, nagyra értékelik a tudást is. No meg ha jó társaság tudsz lenni.

Amíg az újra kezdés lehetőségét el nem éred, addig próbálj barátokat keresni máshonnan. Keresd a hozzád hasonlók társaságát. Aki ugyanolyan megtört mint te, csak egy kis kedvességre vágyik, és ha ezt megadod nekik, elképesztően lojális és segítőkész barátok lesznek, olyanok akiknek Bármit elmondhatsz, akikkel bármit megbeszélhetsz.

Egy másik dolog mi segíthet, az az, ha fejleszted magad, ha csiszolod a képességeidet, vagy pallérozod az elméd. Légy aktív! A videó készítés nem rossz, de az internet egy kemény környezet, jóra ne nagyon számíts. (tisztelet kivételnek) Próbálj meg rajzolni, írni, ha van valami kis zene képességed, akkor zenélni. Én az angol tudásomat fejlesztettem, és nem kis tiszteletet vívtam ki, mikor 11.-ben emelt nyelvvizsgám lett.

A nyelvtudás azért is fontos, mert így megnyílik előtted a világ, és új dolgokat, új embereket ismerhetsz meg, gyakran a legváratlanabb helyekről. Én a neten találkoztam egy holland sráccal, aki azóta a legjobb barátom, és szószerint bármit megtudok vele beszélni. Nagyon segítőkész, és oda-vissza segítjük át egymást a zűrös időszakokon.


Ne aggódj, a helyzeted nem reménytelen, még ha annak is tűnik.

2013. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 aries 2 ***** válasza:
Nem akarom őket megváltoztatni. Ez is a szülők hibája. Pedig a gúnyolódók is meg fognak egyszer változni, ha lelkiismeretükre jól rávilágítanak.
2013. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!