Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Társaságot és társkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az egész talán az első párkapcsolatomba kezdődött.Amikor nem foglalkoztam a barátaimmal,nem jártam sehova csak a barátommal voltam,persze nem is engedett volna a volt barátom az akkori barátaim közé,így teljesen elszakadtam tőllük.A családommal is megromlott a kapcsolatom.Amióta szétmentünk 1-2 évig még jól éreztem magam,mert ismét emberek közé kerűltem,és szereztem új barátokat,ismerősöket..De az utóbbi időbe már senkivel nem beszélek,kivéve a testvéremmel meg 2 barátnőmmel akikkel elég ritkán találkozok.Nem találom a helyemet,nem találom önmagam,elakarok költözni pestre de ott még ennyi se lesz mint ami most van itthon!Mindennap rám tör a magány,és fáj,szorongok tőlle.Félek a jövőmtől,és a múltamba menekülök ami meg szintén fájdalmas..Nem tudom hogy velem van a probléma?Hogy képtelen vagyok nyitni az emberek felé?Társaságba akarok lenni de itt nincs megfelelő,itt mindenki drogozik,és a buliról szól minden..Én meg másra vágyok,elmenni egy kirándulásra,vagy szalonna sütés,vagy bármi ehez hasonló de nincs kivel mert nincs rá társaságom:(Néha úgy érzem hogy így marad minden,és még kapcsolatom se lesz mert nem kellek senkinek!Nem tartom magam csúnyának,tisztába vagyok az értékeimmel talán még ez tartja bennem a reményt!De néha úgy érzem nem bírom sokáig.Hiszek a spirituális,és ezoterikus szellemi dolgokba.Ez tanítás lenne?Valamire rá kell jöjjek?Vagy csak szimlpán elrontottam valamit??Az egyedűllét annyira nem is zavar,de ez a magány,ami olyan váratlanúl jön,és olyan hiányéretet kellt,mintha levágták volna a kezemet.Ezt csak az tudja aki átélte.Miért érzem ezt???Ha van ehez hasonló helyzetbe lévő ember vagy valaki aki tudna tanácsot adni,vagy pár motívációs sort írni(bunkók kíméljenek)annak nagyon megköszönném a tanácsát!

2013. jún. 22. 17:02
 1/7 janiskaa2 válasza:
0%
Azért érzed ezt, mert űrlény vagy, ismerek más UFO-t is, ők is ugyanerre panaszkodtak, ültetettess be emberi sejteteket, hátha segít :S, Sok sikert!
2013. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad szereztél új ismerősöket, barátokat, velük mi történt?
2013. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik már elment máshova magyarországon dolgozni,alig beszélek velük,sőt nem is beszélek már velük..Kb 1 éve nem is láttam őket:/
2013. jún. 22. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer sikerült barátokat szerezni, ismerkedni, akkor most is menni fog :) El kell felejteni ezt a buta hozzáállást és elmenni ismerkedni. Nem kell belemagyarázni semmit ebbe, kicsit depressziós vagy, ennyi az egész, csak erőt kell venni magadon és nem hagyni, hogy ezek a buta gondolatok irányítsanak, mert nem azok a főnökök, hanem Te.
2013. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak nehéz irányítani a gondolataimat.Nem akarok egy befordúlt,depressziós,elvont lány lenni...A volt barátom volt ilyen,átragadt rám a sok hülyesége :/Áhh..de köszi a tanácsodat,ez olyan jól esett.Egy ilyen ember kéne mellém akitől mindennap hallom az erősítést,és azt hogy menni fog! :)
2013. jún. 22. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak emlékezz erre, az a legfontosabb :)

Alapvetően én is ilyen vagyok, hogy valakinek rágnia kell a fülemnek, de nem szokta rágni senki, így megtanultam magamnak :P De remélem neked nem kell ezt megtanulni :)

Az a valaki meg úgyis meg fog találni, vagy te őt, csak nyitott szemmel kell járni ;)

2013. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Én is olyan vagyok hogy másoknak tudok segíteni és tanácsot adni és olyan motívációs mondatokat a fejükbe beszélni hogy aztán az illető csak ámúl hogy hogy is gondolkozhat úgy ahogy gondolkozik...De én magamnak nem tudok segíteni.Mindig én voltam más pszichológusa,most meg nekem van erre szükségem.Szoktam mondogatni magamnak,de ha nincs külső inger akkor egy idő után már nehezebb :)
2013. jún. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!