Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én csak azt szeretném, ha...

Én csak azt szeretném, ha valaki megölelne. Mit lehet kezdeni a magánnyal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 20:23
 1/8 gömbicica ***** válasza:

szia :-) jó kérdés

valami fogódzót azért irhatnál magadról.

nem, kor, ????,

próbálok segiteni. nem igérem, hogy azonnal, de rajta leszek.

az ölelés olyan, hogy 2-3 naponta is csak a létfennmaradáshoz elég.

ahhoz, hogy pozitiv változás legyen az ember életében, ahhogy sokkal több kell.

abból töltekezünk-...

üdv. :-)

2013. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
társat keresni.
2013. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 22 éves.


Nincs párkapcsolatom, igazából sosem volt. Barátaim vannak, de nagyon messze.

Elhiszem, hogy több kell, de nekem ennyi is elég lenne most.


Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 25. 20:37
 4/8 anonim válasza:
Szia.Nekem nincsenek barátaim,párkapcsolatom van viszont a párom nagyon keveset tud velem lenni mivel nagyon sokat dolgozik hogy fenntartsuk magunkat így sokszor vagyok egyedül és nekem is jól esne egy baráti ölelés :) 19/L vagyok Miskolci ha gondolod én szívesen megismernélek :)
2013. jún. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet :(


18/L (Baranya)

2013. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÓÓ ha csak ez kell én megölellek. De akár beszélgethetünk is én is ugyanígy érzem magam.
2013. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 camaropeti válasza:

Én is egyet értek ezzel, Sajnos most ilyen világot élünk. Mindenki azon a degenerált facebookon tölti az egész napját, és a személyes kapcsolatoknak annyi. Haverjaim is mind arra panaszkodnak, hogy a facebookon ha azt írják valakinek, hogy nézzek ki valahova, akkor mindig az a válsz, hogy most nem érnek rá, de ahhoz képest még órák múlva is fent vannak és csetelnek meg likeolnak, és megosztogatnak. Rohadt egy világ ez, mindenki sír, hogy milyen nehéz rendes társat találni, de nem a valóságban keresik. Aki meg esetleg a valóságban akarná, annak semmi esélye, mert mindenkit megfertőzött ez a face-járvány (hogy sorvadna le az összes izmuk). És nem kell terelni, hogy csak 1-2 órát vannak fent az emberek, mert akinek van, annak még a telefonján is állandóan az megy, engem ne szédítsen senki a félrebeszéléssel.

Hát egy kicsit elterelődött, de a lényeg, hogy egyáltalán nincs könnyű dolgod, és az én személyes véleményem, hogy ez azért van, mert mindenki egy gép mögé rejtőzik.

Én Békéscsabai vagyok, 23 éves, fiú

2013. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gömbicica ***** válasza:

utolsó:

gép mögé bujva megy a kommunikáció. élesben viszont már bajok vannak. akkor már nem mernek megszólalni, a szemkontaktust kerülik, hebegnek, nem tudnak egy normális mondatot megfogalmazni. az ölelés smile figurákkal nem az igazi :-((( arról nem is beszélve, hogy itt aztán azt hazudik mindenki mindenkinek amit csak akar. anonim módon könnyebben megnyilnak az emberek, de nagyon megvezethetőek!!!

a ma fiatalsága mintha be lenne oltva pl. olvasás ellen. gyerekeimből kiindulva (bár ők nincsnek gép előtt, csak munka miatt. rá sem érnek!!) könyv nem igen van a kezükbe. Bár a kommunikációjukkal baráti körükkel nincs gond ugy érzem.

Régi világban volt ilyen kör- olyan kör, klubok stb.

2013. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!