Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fogalmam sincs mit kezdjek az...

Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem,egy csóró falusi gyerek vagyok.Se barátaim, se barátnőm, se szerencsém.Egy félig kész házban lakom.

Azt se tudom miben vagyok jó. Az a nagy vágyam egyszer hátha sikerült meggazdagodnom. Úgy vagyok ezzel az élettel élek, mint hal a vízben.16/F



2013. jún. 27. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen ne gondolkodj azon h mi az élet értelme, nem fogod megtalálni.
2013. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktorvarga ***** válasza:
kialakul az.várni kell.a fél ország ugyanezekkel a gondokkal küzd.mennyki külföldre melózni majd,lessz pénzed=lesz csajod.ha nem vagy lusta összejön minden.
2013. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a hal a vízben egy picit jobban érzi magát - jelen esetben - mint te. Legalábbis a szólás szerint.

Nem fogom neked azt az unalomig ismert ökörséget írni, hogy a pénz nem boldogít. Ha az életed célja, hogy gazdag legyél, kívánom, hogy sikerüljön. Boldogítani nem boldogít, de hogy könnyebbé és elviselhetőbbé teszi az életet, az fix.

Egyébként olyan nincs, hogy nem tudod, hogy mi érdekel igazán. Valami csak jobban érdekel, mint a többi dolog.

2013. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!