Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit kellene tennem, elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és a fiú akiről most írni fogok szintúgy 14 éves:)

A fiúval nagyon jóban vagyunk..

Formailag mi csak barátok vagyunk..:(..mindig elmondja hogy mennyire gyönyörű, okos, kedves, aranyos, cuki, elbűvölő, stb..vagyok..és utána azt mondja hogy annyira sajnálja hogy bármennyire is szeretné nem tud szeretni(szerelmesen)..éés van egy másik lány ami annyira fáj és olyan rossz azt mondja hogy annyira szereti őt meg fontos neki meg ilyenek..és ha tudná hány éjszakát sírtam át miatta.

Ja és ami még fontos lehet hogy a fiú jobban óv mindentől mint az összes apa..Na meg persze ha valaki csúnyán mer nézni rám vagy egy rossz szót mer szólni akkor simán agyonüti ha azt szeretném..persze ezt nem szeretném,:)

Egyébként a fiú azt gondolja hogy én csak barátként gondolok rá, pedig szerintem én már sokkal többet érzek iránta mint barátság..csak ezt félek elmondani neki..félek hogy nem viszonozná..:(

Mit tegyek? Elmondjam neki, Ő mit érezhet?


2013. jún. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki! Jobb ha tudja főleg ha ilyen jó barátok vagytok!
2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mi van ha majd hidegen elutasít..lehet utána ugrott a barátságunk is..
2013. jún. 27. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már harmadszorra írod ki.
2013. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!