Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rekeszthet ki valakit...

Miért rekeszthet ki valakit ennyire a társadalom, hogy senki nem képes elfogadni?

Figyelt kérdés

Én hiába próbálok, akár interneten, akár élőben, akárkivel beszélgetni, jóba lenni, nem megy. Próbálkozhatok addig, amíg bele nem betegszek, akkor se fog menni szociális kapcsolatokat kialakítanom, beszélgetnem az emberekkel, esetleg összebarátkozni velük. 18/F vagyok, nincs rajtam semmi rendellenes, hetero vagyok szóval a lányokhoz vonzódok, ahogy kell egy fiúnak.

Okát nem látom, miért nem képes engem senki elfogadni. Egyedül az, hogy én nem tudok úgy viccelődni, ökörködni a többiekkel, mint mások, bulizni se szoktam, bár nagyon szívesen elmennék, ha hívnának. Ez, hogy nem ökörködök (de van humorérzékem) elég lehet ehhez, hogy így kitaszítsanak a társadalomból?

Mert ennél tényleg még a homokosokat, meg az antiszociálisokat is jobban elfogadják, olyanoknak is több barátjuk, beszélgetőtársuk van.


2013. júl. 1. 15:15
1 2
 11/19 dia1127 válasza:
én Pest megye :)
2013. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2/11 vagyok, Tolna megye :) Többiek?
2013. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
uh! Ennyi "kirekesztett" van? Fogjatok össze, és rekesszétek ki a társadalmat.
2013. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a társasághoz! 18L vagyok, és nem tudok beilleszkedni. Félek nyitni, a beszélgetésekbe pedig először nem tudok bekapcsolódni, aztán megakad a téma, vagy váltanak, és már nem is érdekel a dolog, csak lézengek egyedül a nagy világban...
2013. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nincs velük közös témád, vagy van, de ahhoz se tudsz hozzászólni?
2013. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én nem tudom elhinni, hogy az internet korában, amikor egy normálisan kinéző nő - én már csak tudom - naponta 250 meghívást kap randira ha csak odatolja a kis valagát a gyaloglóra vagy akárhová, azon panaszkodik hogy nem tud kapcsolatokat teremteni. Lányok, nekünk nem kell kapcsolatot teremtenünk, az a férfiak dolga, csupán választanunk kell hogy kikkel akarunk megismerkedni. Akinek ez nehezére esik, az meg is érdemli hogy senki se vigye el sehová.


És ha valaki azt mondaná erre, hogy "ja persze, mert a netről csak aberált barmok akarnak találkozni azért, hogy szexeljenek" azt tájékoztatom róla, hogy rengeteg értelmes és normális emberrel is meg lehet ismerni a legocsmányabb szexista csürhe közepedte, egyszerűen csak venni kell a fáradtságot ahhoz, hogy szóbaállj az emberekkel és felmérd, hogy kicsodák és mit akarnak.


Nem titkolom, hogy voltak barátnőim akiknek segítettem az életükön és a társkeresésükben is. Ha valaki szeretne egy kis biztatást, nyugodtan írjon nekem.


pusz

2013. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Budapest.
2013. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 lugoka válasza:
Akkor nem vagyok egyedül:S Szerintem nem kirekesztés, csak nem vesznek észre. Velem például csak akkor állnak szóba az emberek a környezetemből ha valami bajuk van. Aztán egy-két óra beszélgetés után megállapítják, hogy: jé, veled lehet beszélgetni. :S Persze ha már segítettem... De nincs veszve semmi. Ha egy barátom nekem is van, akkor bárkinek lehet :)
2013. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem csak hülyékkel vagy körülvéve

velem is ez volt, általánosban cseszegetett az összes osztálytársam, 7.-8.-ra már nem cseszegettek annyira, csak épp levegőnek néztek...hát az se volt túl jó...

mióta elballagtam, az új sulimban mindenkivel jóba vagyok szinte. jó mondjuk itt is vannak hülyék, de hát ez van...

szerintem próbálj másokkal ismerkedni

15l

2013. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!