Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolom, érzem így?...

Miért gondolom, érzem így? Ezzel csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Szeptembertől kezdem a kilencediket. Látom, hogy sok korosztályom béli lány már randizik, meg már hazaviszik a barátjukat. Én valahogy nem merek, anyuék előtt is szégyenlem, nem szeretek erről a témáról beszélgetni velük. Meg tuti azt gondolják, hogy : "húúdecukik, igazi kisgyerekszerelem, holnap már úgysem lesznek együtt(gúnyosan)"

Legyetek szívesek, ne írjátok , hogy "várj még, ráérsz, menj barbizni", de mit csináljak, ha egyszer már tombolnak bennem a hormonok?!


Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. júl. 1. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén.:)

Másik meg, hogy a fiúk kb. le se tojnak, vagy ha mégis, akkor én rontom el.

Szóval szerintem az idő, ami segít.:)

15L

2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Talán az új suliba összebarátkozok egykét fiúval.:)

De ne értsetek félre, nem akarok minden második fiúval ágyba bújni.

2013. júl. 1. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugii,ez ilyenkor normális dolog.:) én is ilyen voltam még 14 évesen.Aztán akkor lett is barátom,10 hónapig voltunk együtt.Vele még akkor nem feküdtem le.Lett utána pár hónapjára még egy barátom,akivel 2 éves voltam együtt.Vele feküdtem le először,náluk.Aztán volt egy kis szünet(nem sok),és az első barátommal újra összejöttünk,mert fellángoltak bennünk az emlékek(búcsúkra együtt jártunk..stb.),és jártunk 2 hónapot.AZért ennyit,mert utána ilyen furcsa érzés jött rám,hogy most itt a suli,nem akarok pasizni,mert csak elhanyagolnám.

Aztán most nyár van és nem találok senkit XDD

Mondjuk most elvileg más programom is lesz..remélem!(autóvezetés)



17/L-írj,ha tanácsra van szükséged!

2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb korunkbeli lány gondolkozott már a pasiügyön. Én mostanság kb csak ezen gondolkozom :)

Mert még nem volt barátom, de jó lenne már, ha történne valami...

15/L

2013. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Nem is az, hogy letojunk mi fiúk, hanem inkább gyávák vagyunk, vagy ha nem, akkor olyan bunkó, hogy a hölgy elutasít.


Mondjuk az én esetem olyan szerencsétlen, hogy kint vagyok egész délután, de egy csinos lányt se látok, akit leszólíthatnék. (Pedig már menne, mert eléggé zavar, hogy itt a nyár, haverok a barátnőikkel vannak, én meg itthon gépezek...:()


15/F

2013. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia:) 13 eves vagyok,es en is sokat gondolkoztam mar ezen.volt egy fiu akinek regen tetszettem,most nekem o,es o mar szerintem talalt mast:( eleg rossz erzes.ugyse lesz belole semmi,es most tenyleg a fiu szemelye miatt vagyok szomoru.az en korosztalyom is pasizik mar,de tudom,en macskas nenikent fogok meghalni:D szerintem is raerunk meg,de tudom,milyen rossz erzes..
2013. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos :D hát, én 18 voltam mikor előszörr andiztam és jöttem össze egy fiúva, akkor is kicsit nehéz volt itthon kibökni, de örültek, és imádják a barátom. :D

Amúgy ha nem szeretsz beszélgetni, akkor ne beszélgess. Ha rákérdeznek, valamire, ne hazudj, ez nagyon fontos, de nem kell magadtól az orrukra kötni mindent, hogy milyen szimpatikus neked a Pistike a suliból :DD

2013. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
dettó.én is 14 vagyok.velem senki nem akar összejönni mert csúnya vagyok és egy helyes pasiba vagyok szerelmes:/
2013. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egem valahogy nem zavar,bár engem vettek márt észre ,de nem érdekelmmajd ráérünk még,nem kell ennyire siettetni szerintem

15/L

2013. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezzel én is így voltam. Egészem idáig, míg meg nem ismertem az osztálytársaimat.

2013. júl. 2. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!