Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Nos,elég érdekes ember vagyok.Tudni kell rólam, hogy nem igazán szeretem a közösségi életet, szóval nem járok bulizni, és közösségben is akkor vagyok amikor suliba megyek.Ebből kifolyólag magányos vagyok, van barátnőm de sajnos messze lakunk egymástól és nem tudunk együtt lenni mindig.Magányosnak érzem magam így is, hogy van barátnőm.

Ha hívnak bulizni, vagy valami közösségbe akkor nem megyek el mert félek új embereket megismerni.Konkrétan 2 barátom van, de ők a legjobbak.Itt a nyári szünet, és semmi közösségi életet nem élek mert félek tőle.

Egész nap a hűvös szobában vagyok, nem csinálok semmit csak gépezek.Tudom hogy ki kéne szakadni a gép elől de semmi olyan program sincs amiben szívesen részt vennék.Házimunka sincs, mert nagy családom van és megoldanak mindent,és ha megkérdezem hogy segíteni kell-e valamit akkor mindig a válasz : nem.

Egyszóval magányos és visszahúzódó ember vagyok, és így a lányokkal való ismerkedés is nehézkes(persze amikor szingli vagyok).

18 éves leszek októberbe de eddig egy buliba se voltam, ha az osztályban/suliban van valami vetélkedő inkább visszahúzódok, mert nem akarok részt venni azokban.Ha egy kisebb helyen 3-4 ember van, meg se szólalok.Régebben nagyon társasági lény voltam, részt vettem mindenben amiben csak tudtam.Versenyek meg ilyen dolgok, mára már ez nagyon elmosódott.


2013. júl. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
jó neked, hogy hűvös a szobád.
2013. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy a lényeget szűröd ki. :DD
2013. júl. 6. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember örülj neki,hogy nem kell otthon segíteni. Egyébként miért félsz a buliktól ? Menj el a barátokkal bulizni. Hidd el,ök bemutatnak új arcoknak és,ha isztok egy kicsit olyan könnyen lehet ismerkedni mint állat.
2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is féltem, de elmentem, jól leittam magam és elmúlt minden félelmem. Persze ez se vezet sehova.
2013. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs abban semmi rossz, ha elvan önmagával az ember. Fiatal koromban én is ilyen voltam. Magányban születnek a magvas gondolatok, s a nagy találmányok. Mondjuk ez utóbbiból nem lett semmi, mert elhappolták előlem, de a magvas gondolatok jól jöttek később a könyveimhez.
2013. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha másokkal nem szeretsz lenni, akkor a két barátoddal mozdulj ki. vagy ki se kell menned, hívd át őket filmezni.:)
2013. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!