Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalom! Mit csináljak? (Bővebb...

RandomgirlLOL kérdése:

Unalom! Mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egész nyáron itthon vagyok, semmit teszek, sorozatot nézek és ennyi. Van, hogy elmegyek görkorizni, és párszor találkozok valakivel (eddig ismerősökkel csak 4-szer mozdultam ki eddig a nyáron). A "barátaim" magamra hagytak, de mindig ez volt: nyáron valahogy eltűntek, aztán kiderült, hogy igazából egy csomó közös programjuk volt, csak jó pár embert nem hívtak el direkt... De mindig úgy tettek, mintha szeretnének. Ráadásul nem merek senkit se elhívni sehova, mert nincs ötletem programokra, pláne még én töröm magam, hogy elég érdekes dolgot találjak, hogy az illető ne mondjon nemet. Nem vagyok egyedül az osztálytársaim között ezzel a dologgal, de másokat ez nem érdekel. (Nálunk nincs nyomi-népszerű ellentét, mindenki jóban van mindenkivel. Klikkesedtünk eléggé sajnos.)

Mégis mit csinálhatnék egyedül, vagy társaságban? Veletek is ez van? Bocsi, hogy hosszú lett - előre is köszönöm a segítséget.

15/l


2013. júl. 8. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Azok a közös programok is csak séták voltak a lakótelepen, meg filmnézések otthon.
2013. júl. 8. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha városban élsz akkor körülnézni is jó dolog, sose tudhatni épp mit hoz a sors, ha falusi vagy akkor már nehezebb tényleg a dolog, de pl el lehet hivni valakit csak siman sétálni, oylankor eggyütt ki lehet találni jó dolgokat, vagy épp iylenkor nyáron jó a szabadban grillezni vagy bográcsozni, esetleg elmenni valamerre strandolni vagy fürdeni.
2013. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, itt Pesten se annyira könnyű, ne hidd azt. :( Külvárosban unalom.
2013. júl. 9. 10:21
 4/8 anonim válasza:
Vegyél a hátadra egy hátizsákot és indulj neki az országnak. Nem kell senki, csak egyedül a gondolataiddal. Szép dolgokat láthatsz hidd el.
2013. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! Ha van kedved hnap talizhatunk:)17/L
2013. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azért egyedül még nem a legjobb ötlet, de ha valakinek még lenne kedve Veled menni yilen kirándulásokra akár más városokba vagy iylesmi akkor az nagyon jó szorakozás tud lenne, mi is szoktunk néha mászkálni az országban pl vonattal.
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké, 5-ös, küldj privit. :)

Igen, én se mennék el egyedül... Itthon se zavar senki, van elég időm gondolkozni. xD

2013. júl. 10. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Még örülj hogy nem múltál el 20 mint én,neked még könnyebb dolgod van hidd el,használd ki az esélyeket amíg a felnőtt élet be nem fagyasztja a 90%-ukat.


Mint itt pl a 17 éves lány,ez a legjobb ha szerzel magad mellé különböző embereket.

2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!