Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El vagyok keseredve, mit...

El vagyok keseredve, mit tegyek? Segitség.

Figyelt kérdés
Szeptemberben gimnazista leszek,de egyszeruen nem birnak az emberek.Ellenszenvesnek és bunkonak,flegmának tartanak,pedig egyáltalán nem vagyok az.Egyszeruen az 1.benyomásom ilyen.Sokan mondják,hogy mennyire szép vagyok stb.,de ezt sem hiszem el.Szeretnék uj barátokra szert tenni,de nem tudom hogyan kell.Kérlek ne vessetek meg.Koszonom a normális válaszokat!!
2013. júl. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire stresszelni , minden menni fog magától :) Én első nap nagyon ideges voltam , túlestem a bemutatkozáson egy kicsit elszerencsétlenkedtem ,de belefért... Másnap össze spanoltam egy taggal , aztán mire észbe kaptam már szinte mindenkivel jóba voltam... Neked is menni fog :) Sok sikert :)
2013. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem természetes, hogy valaki magát nem látja ellenszenvesnek, bunkónak és flegmának, még akkor is, ha az. Lehet, hogy nem vagy az és lehet, hogy az vagy. Az első benyomás pedig nem csak az ismerkedésnél, hanem az álláskeresésnél is nagyon fontos például, így igyekezz az első benyomásnál is csupa pozitív lenni. Egy kis önbizalmad azért legyen, ha sokan mondják, hogy az vagy, akkor az is vagy, de azért jó, hogy legalább szerény vagy, és nem vágsz fel ezzel a "szépséggel". :)
2013. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimis leszel? Életed talán legjobb évei előtt állsz! Az meg természetes, hogy kicsit be vagy csokizva. De ne aggódj, mindenki be lesz :D Figyi, itt most teljesen tiszta lappal indulsz. Ez a benyomásos dolog hát... jó persze, fontos. De ha görcsösen erre koncentrálsz, nem tudsz önmagad lenni. Az a legegyszerűbb, hogy bemész majd az osztályba, és köszönsz mindenkinek. Mármint nem így beordítva az ajtóból, hogy: JÁÚ REGGÖLT ÁMBEREK! Hanem, ha témázik melletted egy kis csoport, rájuk köszönsz, kedvesen mosolyogsz, nyugodtan körül nézel (mondjuk ne úgy, mint a terminátor, amikor visszajött az időben). Úgy első pillantásra keress egy szimpatikus arcot, és kérdezd meg tőle; szabad-e mellette a hely (ezért célszerű kicsit később érkezni, mert akkor nem tudsz félre vonulni magadnak). Lepakolod a kis cuccaid, majd mutatkozz be. Nem kell vigyorogni, mint a fatök, csak kedvesen, mint a boltos kiscsajok szoktak. Aztán vársz egy kicsit, hátha megszólít. Ha meg nem, akkor szólítsd meg te. Nyugodtan elmondhatod, hogy mennyire izgulsz így az első nap, stb. A társad is így lesz vele, és onnantól már mennek a dolgok. Adalékként megsúgom neked, én is ilyen vagyok mint te. Meglátnál, szerintem azt mondanád; ,,holi dzsíízössz...mekkora tarhonya". Ennek ellenére szinte rajonganak értem. Az elején ne bizalmaskodj az emberekkel, legyél jó hallgatóság, és hagyd, hogy a partner beszéljen inkább (főleg lányoknál szokott ez jól jönni, szinte éheznek rá, hogy valakinek kibeszéljék a történéseket), és legyél szerény, érdeklődő (a boltos kiscsaj mosolygást ne feledd). Ha ő is érdeklődik, mesélhetsz magadról. Igaz, nem lehet a dolgokat teljesen eltervezni, de elrontani sem. Menni fog ;)
2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hey, csak rábukkantam erre a kérdésre, nem tudok semmit hozzáfűzni, csak hogy ne parázz, nem lesz gond, mosolyogj sokat! :) (lány/fiú vagy?)

és tulajdonképpen azért írtam, mert tetszik az előző segítőkész személy válasza, tök kedves:)

2013. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszononom,aranyosak vagytok :) :)
2013. júl. 13. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!