Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezen a héten az összes haverom...

Ezen a héten az összes haverom nyaralni van. Van ötletetek, hogy mit csináljak egyedül?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass könyvet, segíts anyukádnak, nézz filmeket, segíts a szomszédnak.
2013. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tegnap egész délután a fateromnak segítettem. Könyveket szeretek olvasni, de idővel azt is meg lehet unni. Hétfő óta kiolvastam kettőt ugyanis.
2013. júl. 17. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menj utánuk. :)
2013. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az, de köszi a javaslatot. :D
2013. júl. 17. 12:11
 5/14 anonim válasza:
100%
Menj el valami parkba, ülj le ott, nézelődj, vigyél könyvet, olvasgass ott. Vagy csak simán menj sétálni egy kicsit a városban, esetleg elmehetsz boltokba szétnézi, pl. ruhát, vagy ami érdekel. Akár otthon is rendet rakhatsz, kiválogathatod milyen cuccok nem kellenek, vagy pl. a gépeden is rendet rakhatsz, letörlöd ami nem kell, elrendezgeted a cuccokat, legalábbis magamból kiindulva ez már ráférne az én gépemre is..:) Aztán akár ha van kedved meglepheted szüleidet hogy csinálsz valami egyszerű kaját nekik, vagy süteményt (bár gondolom fiú vagy, de legalább annál jobban örülnek majd neki..:D) és ezzel is lehet lenni egy jó darabig. Vagy ha van kertetek akkor ott is biztos van mit csinálni. Ezen kívül meg filmezhetsz, zenéthallgathatsz, vagy ha van valami jó kis kirakód azzal is játszhatsz, legalábbis én azt nagyon szeretem, el lehet vele lenni, főleg egy 1-2ezer darabossal..:) Ha van háziállatod azzal is játszhatsz, vagy ha kutyád van elviheted őt is sétálni. De biztos rengeteg dolog van még amit csinálhatsz, ha van valami hobbid akkor azt pl, de te tudod miket szeretsz, így nehéz megmondanunk mit csinálj..:)
2013. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A rendrakás már megvolt a szobában meg a gépen is, a többi jó ötlet, bár sütni nem tudok. :D

Köszi, mindenkinek toltam egy zöld pacsit.

2013. júl. 17. 13:17
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
mosogass, vágd le a füvet, menj el bótba, és kapcsold ki az ámítógépet :P
2013. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nézd végig a Gyűrűk Ura trilógia bővített változatát. Azzal elleszel egy 10-11 órán át...
2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A Gyűrűk ura trilógia bővített változatát láttam már. Tetszett, de olyan hosszú, hogy elég volt egyszer is. :D
2013. júl. 17. 15:10
 10/14 anonim válasza:
100%
Diákmunkázz, elfoglalod magad és pénzt is keresel vele..
2013. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!