Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pasitok elmegy nyaralni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasitok elmegy nyaralni a családjával, akkor ti otthon maradtok lányok?

Figyelt kérdés

Vagy a pasitok otthon marad veletek?

Vagy elmegy egyedül?

Vagy próbáljátok kispórolni ti is az utazás összegét, és elmenni vele? (bár erre kevés esély van, hogy sikerül)

20l



2013. júl. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Na mi van? Ihletett az én kérdésem kérdező? :D
2013. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet :P :D
2013. júl. 7. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha elmegyek, nem jön velünk, sajna nem nagyon csípi a család :S
2013. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írjatok kort is, és azt, hogy mióta vagytok együtt :)
2013. júl. 7. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor több éves kapcsolatom volt, akkor jött velünk mindig a barátom.

Most csak 2 hónapja vagyunk együtt, a szüleim mondták, hogy jöhet velünk, de én ezt még furának érezném, szóval nem szeretném, még nem is ismerik őt.

Én amúgy otthon maradnék, ha csak nem ragaszkodik hozzá nagyon, hogy vele menjek. A családi nyaralás nem erről szól. És inkább elmennék vele kettesben valahová.

21L

2013. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah igen, itt attól függ mennyi ideje is vagyunk együtt, mert ha csak 1 hónapja, akkor még én sem érzem igazából úgy... Viszont mi általában nem szállodába megyünk nyaralni, hanem apartmant bérlünk, így meg szinte az utazás semmi be se kerülne neki... :)
2013. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bolcs_Elek ***** válasza:

Az a “pasi” aki az anyjaval megy nyaralni az egy gyerek.


Egy pasi a nojevel megy nyaralni.


Ennyi

2021. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!