Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért csak rossz emberek...

Engem miért csak rossz emberek találnak meg, akik a perifériára szorultak?

Figyelt kérdés
Mindig csak rosszindulatú, kihasználós, vagy nagyon rossz emberek találnak meg, ezért nincs egy barátom se. A normálisak nem akarnak velem szóba állni, csak a hülyék. Mit tegyek? Tényleg ennyire értéktelen vagyok? Mert én úgy érzem, hogy nem érek semmit.
2013. júl. 19. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és állandóan sajnáltatom magam, de nem tudok róla leszokni, mert annyira elégedetlen vagyok az életemmel. És igen, teszek is ellene, igaz, túl későn kezdtem el és most jelenleg egy szemétdomb közepén ülök.
2013. júl. 19. 19:24
 2/5 anonim válasza:
Erre az a legegyszerűbb válasz, hogy vonzónak találják a személyedet, mert a tudatukban van, hogy te nem fogod őket kiközösíteni.A hülyéskedés nem rossz dolog, a hülyeség viszont már igen.Próbáld megszakítani az ilyenekkel a kapcsolatot, de csak ha úgy érzed, hogy tényleg rossz hatással vannak rád.Hidd el én is így voltam.Sok nemnormálist nehéz lerázni.Vagy használd ki a dolog jó oldalát-az ilyenekkel azt csinálsz, amit csak akarsz, tehát bármit megtehetsz, vagy akár meg is kaphatsz.Ha az otthagyásukat választod, akkor elég az, hogy nem kell hozzászólni.Ha meg ezzel is ellenkeznek, üsd le őket, vagy üttesd le valakivel.Erre sokféle más megoldás létezik, de nálam ezek váltak be.
2013. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem közösítek ki senkit, mert egész általánosban ki voltam közösítve, ezért inkább együtt érzek velük. Pont így tettem, lekoptattam őket, viszont azóta üres az életem. A normális emberek miért nem vonzódnak a személyiségemhez? Úgy érzem, azért, mert én is egy idióta barom vagyok és inkább menekülnek tőlem.
2013. júl. 19. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is folyton kihasználnak, akit a legjobb barátnőmnek hiszek(hittem), na hát ő sem az. Párszor befürödtem már.

Szóval barátaim nincsenek, akikkel eltudnék menni valahova is.

Barátom(pasi) van, de őszintén... szeretnék néha mással is lenni.

Hány éves vagy?

2013. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
24. Én is, azóta ilyesminek a közelébe sem értem, hogy legjobb barát. Meg kell válogatni, kinek adsz bizalmat, na de ha szinte csak a rosszak közül választhatok, akkor mi van?
2013. júl. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!