Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valakit nagyon szeretek a...

Valakit nagyon szeretek a munkahelyen . Nem tudom elfelejteni. Minden nap el kell kerülnöm. Hogy ne vegyék észre. Meg akartam halni miatta. Hogyan mégis?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy kibirjam? sokszor arra gondolok hogy beveszem az összes Gyógyszerem. 6 éve hallgatok hogy jó legyen neki.mi a megoldás??? L 36
2013. júl. 22. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mért nem mondod el neki?
2013. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt is köztetek valami, vagy csak munkahelyi szimpátia?
2013. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudja de sajna nekem kell hallgatni róla, hogy neki jobb legyen én meg csak szenvedek.ő meg csak szórakozik sajna .....
2013. júl. 22. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretők vagytok? Vagy mi?
2013. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet sajna köztünk semmi ....
2013. júl. 22. 18:09
 6/12 gömbicica ***** válasza:

Akkor feltételezem,hogy a másik fél elkötelezett.

Másnak boldogtalanságot okozni, csak hogy nekünk jó legyen nem hasznos dolog.

Ha módodban áll (kicsi az esély a mai világban) és elgondolkodnék esetleg egy munkahelyváltáson is.

6 éve kinlódsz! Beszednéd az összes gyógyszered? Na ez aztán kinek lenne jó? A vágyakozásod tárgya tönkre menne, mert lelkifurdalása lenne, pedig valószinüsitem, hogy megmondta Neked, hogy nem akar Veled kapcsolatot, Te meg jó eséllyel megusznád, de ha kicsit tul lősz a célon, és nem sikit fel benned az élni akarás ösztöne, és telefonálsz pont NEKI mondjuk, hogy mit tettél, még Rá is mehet az életed.

Nem érdemes senkiért eldobni az életedet!!! Járj inkább nyitott szemmel, biztosan sikerülni fog boldog párkapcsolatot kialakitanod.

De ehhez az kell, hogy a jövendőbeli partnert MEG SE PRÓBÁLD HASONLITGATNI AHHOZ, AKIHEZ KÖZÖD SEM LEHET!!!! SEMMILYEN TÉREN!!!!

Zárd le az életednek ezt a szakaszát, és pozitiv hozzáállással tessék nekilendülni egy uj korszakodnak.

Sok sikert kivánok Neked!

2013. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondta meg de tudom, hogy nem kellek naki csak tetszem neki de sajna nem lehet semmi.
2013. júl. 22. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Rendesen fejbe szúrt Ámor koszos kis nyila... De azt sürgősen verd ki a fejedből, hogy megöngyized magad! Nem vagy te pillangókisasszyony... Valóban megnehezíti a dolgod, hogy munkatársak vagytok, nem nagyon tudod elkerülni, így mindig fordul a kis szívedben a kés amikor meglátod. Hát mit lehet ilyenkor tenni...? Itt az idő, hogy a tüzet, tűzzel oltsd el! Nem gyógyszer kell neked, hanem egy kis Déé vitamin, és némi önbizalom. Randizz új srácokkal! Hidd el, az egyik végleg el fogja veled feledtetni, azt a hormonhuszárt. A munkatársadnak meg harapófogót a hunyormeggyére, ha azt élvezi, hogy te miatta arcolsz a padlón... Talpra katona!
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ari vagy !próbálom .
2013. júl. 22. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Önsajnáltató.


"Meg akartam halni miatta"

Senki sem hal meg más miatt. Te magad miatt akartál meghalni, ne mást hibáztass.


"6 éve hallgatok hogy jó legyen neki."

Mármint hogy jó legyen NEKED... Az egyoldalú szerelmed a te titkod.


"mi a megoldás??? L 36"

Nőj fel! Lassan 40 leszel, mégis pont olyan hisztikét csapsz, mint a tinilányok a Facebookon "jaj, az ismim nem szerelmes belém, öngyi leszek" ne már.

2013. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!