Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem abba az emberbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem abba az emberbe vagyok szerelmes, de megis?! Hogy tudnam elfelejteni es tultenni magam ezen?

Figyelt kérdés

Volt baratommal 3 es fel evig voltunk egyutt, de abbol az utolso fel ev borzalom volt... abba hagyta az iskolat elkezdett dolgozni aztan most onnan is kurugtak... Belekerult egy olyan tarsasagba ami nagyon nem tesz neki jot, egesz nap csak teng.leng, vagy haverokkal van vagy csajozik nem tudom. Mindenesetre en regen nem ebbe az emberbe szerettem bele es annyira faj, h igy megváltozott de ennek ellenere tudom elkene felejtenem...de teljesen kifordult onmagabol... Azert is szakitott mert azt mondta h csak pup vagyok a hatan...elvezni az eletet mellettem meg ezt nem lehet... pedig soha nem gondoltam volna ezt hisz annyira szerelmesek voltunk egyutt terveztuk a jovot. Mi a megoldas erre? Nagyon hianyzik és tudom h nem ez az igazi ene, megvaltozott, de nem bírom elfelejteni :'( Szulei is teljesen kivannak miatta es mindenki azt mondja h akkor fog rajonni mit vesztett mikor mar annyi.

Srry a regenyert és koszonom a hasznos valaszokat! 19L


2013. márc. 1. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló az én esetemhez Mi szintén a haverok miatt szakítottunk, mert bemagyarázták neki, hogy én nem vagyok hozzávaló. Nekem ő volt az első szerelmem. De most már 3 hónapja komoly kapcsolatban vagyok.


Csak azt tudom mondani próbáld meg elfelejteni, semmiféleképpen ne akarj visszamenni hozzá. Keress inkább valaki mást. Ha talász az úgyis elfeledteti veled őt és akkor sikerül kibontakoznod.


23/L

2013. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!