Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Vagy mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

barátommal és már eltelt egy év h vége lett, de én még mindig nem tudtam magam túltenni rajta.Én szakítottam, igaz nem éreztem h ő ugy szeretne viszont engem. utólag azonban úgy tünik ahogy látom ő is szeretett. És itt jön a probléma. van ugye a közösségi oldal, és most nem törölhetem ki minden közös ismerősünket ha ebből már sose lesz semmi, de igy meg mindig valahogy bennmaradunk egymás látóterébe. sajnos én még mindig szeretem de sosem volt annyira erős a késztetés részéről h mi tényleg egymáséi legyünk és megéljük együtt az összetartozást..

valamit mondjatok ,nem normális h nem tudok rajta túljutni h még mindig fontos..


MI a megoldás ?????


2013. márc. 4. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
egy új kapcsolat a megoldás,1-nem leszel egyedűl 2-ezt ő is tudni fogja 3-ha még mindig szeret féltékeny lesz és valamilyen módon a tudomásodra hozza.ha erre nem reagál ,te voltál az okosabb hogy szakítottál mert ezek szerint tényleg nem szeretett igazán,nem érdemli meg a szerelmedet!!!
2013. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!