Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, vmi tanács?

Egyedül vagyok, vmi tanács?

Figyelt kérdés
vki segítsen mert már nagyon régóta magányos vagyok. Nem érdekel ha dagadt vagy, asse h orvos vagy topmoddel, csak beszélgetni akarok már vkivel ! :) 22/f

2013. júl. 24. 11:44
 1/5 poet1 ***** válasza:
Szia mi a gondod?
2013. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de cseppet se biztató az, amikor valaki ilyen kétségbeesetten próbál barátot keresni. Azt sugallod ezzel, hogy a másik voltaképpen nem érdekel téged, csak a saját magányodat akarod csillapítani, mindegy hogy kivel. Régebben megjártam párszor ilyen emberekkel, akik addig szeretik fenntartani az ilyen "barátságot", amíg nem találnak egy érdekesebbet. Utána a régit elfelejtik. Éppen ezért nem hiszek az interneten köttetett barátságok tartósságában és őszinteségében, mert az egész túl laza és egyszerű. Az igazi barátságok nem így születnek, interneten maximum csevegni lehet és húzni az időt.

Barátot(ahogy párt is) személyesen kell keresni.

2013. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, nem tudok ismerkedni.... Ha pl bekerülök egy társaságba több idő kell h önmagamat adjam, és általában oszt társakkal kötöttem eddigi életembe igazi barátságot. Most h nincs suli, és összes barátom elköltözött, + még egy 2 évvel ezelőtti szakítás miatt vagyok magányos.


Igen igazad lehet abban h önző vagyok. De hát manapság ki nem az? Sőt önzetlenség létezésében is kételkedek. Minden kapcsolatnak van mögöttes érdeke. Pl neked is ugyanúgy érdeked h mások mit gondolnak rólad és h van olyan aki szeret azért aki vagy.

2013. júl. 24. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudsz önzetlen lenni, addig igazi barátaid sem lesznek. Ennek megvan az a veszélye, hogy kihasználnak, de ennyi veszélyt vállalni kell.

Addig pedig menj fel a chat.hu-ra, és kezdj el csevegni a fórumban. Onnan majd alakul valami könnyed beszélgetés.

2013. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 Szerintem nincs semmi baj az érdekbarátságokkal. Ha gyerekkoromban nincsenek érdekbarátaim, akkor nem tudom, milyen gyerekkorom lett volna, szerintem borzalmasan üres és szegény. Igaz, hogy az érdekbarátokkal vigyázni kell, mert egy óvatlan pillanatban elárulhatnak és tönkretehetnek, de a magánynál szerintem nincs rosszabb. Az a legnagyobb büntetés egy embernek. Ennél még az érdekbarátok is jobbak, akik egy idő után lekopnak, ha valaki jobbat talál. Ez van, ilyen az élet.
2013. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!