Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből milyen sütit, finomság...

Ezekből milyen sütit, finomságot tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Még nem igazán mozgok otthonosan a konyhában, szeretnék valami finomat , és gyorsan elkészíteni, valaki tud segíteni? (17 vagyok)

a következők vannak itthon:

liszt, cukor, eper, cseresznye, alma, 1 nat. joghurt, tej, 4 tojás, kávé, kicsi cappuchino por:)

Jó lenne sütés nélküli esetleg.


Előre is köszönöm:))



2012. máj. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

bögrés sütit, vagy muffint tudsz ezekből csinálni.

a joghurtos pohár lehet a mérce.

1 pohár joghurt, 2 pohár liszt, másfél pohár cukor, 2 tojás, fél csomag sütőpor, vagy egy teáskanál szódabikarbóna, 3/4 pohár olaj.

ezeket jól összekevered, a gyümölcsöt tetszés szerint belekevered, vagy a tetejére rakod, szórod.kb 30 dekányit.

ha nincs formád, egy közepes tepsibe tegyél sütőpapírt, ha nincs akkor kend ki zsiradékkal szórd be liszttel, úgy öntsd bele a masszát.

foró előmelegített sütőbe tedd, majd 5 perc mólva vegyél vissza közepes lángra. 25 perc múlva szúrj bele fogpiszkálót, ha nem ragacsos, akkor már jó.

kihűlve kockára vágod, porcukrozod.

sajnos sütés nélkülit csak kekszből lehet, vagy még a mikrós süti jöhet számításba, de az csak 1 adagos.

2012. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

keksz az pont nincs itthon sajnos

a bögréset kipróbálom, majd akkor legközelebb kotyvasztok valamit a többieknek is:)

2012. máj. 19. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:

vagyis mikrós bögréset akartam írni

neten találtam hozzá receptet

2012. máj. 19. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

finomságnak

eperturmix, cseresznyeturmix

piskóta joghurtos eperkrémmel

gyümölcsjoghurt

gyümölcssaláta

palacsinta gyümölcskrémmel

gofri

gyümölcsleves

2012. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!