Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok, ha...

Nagyon izzadós vagyok, ha otthon ülök egyedül, még akkor is izzad a hónaljam. Valami ötlet/tanács, hogy mit kezdjek ezzel? Ez úgy 2 éve tart:/

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

hát lehet ki kéne vizsgáltatni, ha nagyon izzadsz. általában ez egy természetes folyamat ha az ember izzad,de van akinél kórosan, pl: hónalj, tenyér,láb. van egy betegség, a hyperhydrosis. De lehet hogy csak pubertás korban vagy,és azért izzadsz a kelleténél többet, vagy esetleg izgulsz valami miatt tudat alatt. Pajzsmirigy kivizsgáltatás lehet többet érne mint a gyk.

Sajnos én is ezzel szenvedek (17 éves vagyok)izzadok mint a fene már elég régóta,a dezodor semmit se segít,max 1óráig. ha valakinél nagyon súlyos a dolog, és hát ugyebár kellemetlen,van rá műtét, de persze ne ez legyen az első gondolatod. Ki kell vizsgáltatni, vagy esetleg még azt tudom ajánlani, hogy gyógyszertárban vannak pont az izzadás ellen kifejlesztett termékek, azokkal is próbálkozhatsz, nem drágák. Bár nekem az is csak egy kicsit enyhitette (Solutio antisudorica) én ezt használtam.

Remélem sikerrel jársz, és próbálj hidegebb vizbe zuhanyozni!

2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Es hova menjek ezzel? Valami jo orvost tudsz ajanlani?:)
2013. márc. 29. 16:58
 3/3 anonim válasza:

Kevesebb hús fogyasztás lehet, hogy enyhíti.

Nem vicc!

2018. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!