Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi jár a fejetekben így este?

Mi jár a fejetekben így este?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, és ciripelnek ezek az izék az udvaron. nem tom pontosan mik.:D épp a facebok üzenőfalat nézegettem és kb 10 perce semmi új nincs fent. kíváncsi lennék aki még fent van, az mit csinál épp ITT. Valaki egy éjszakai csevegés?

2013. júl. 24. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
ja itt is megy a ciripelés. Tücsöknek hívják őket.
2013. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Az jár a fejemben, hogy miért nem b@ssza meg az anyját a ku.rva egyetem, hogy meghirdeti a mérnöki szakot, elszedi az állam a 9000 forintot a sok hozzám hasonló marhától, fél éven át izgulok 100/85 ponttal a zsebemben, és ma éjjel szembeköpnek azzal, hogy NEM INDUL EL A SZAK. Mert csak.

30 jelentkező volt rá.


Kur.va ország.


Bocs. De most tényleg ez jár a fejemben.

2013. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem 17f létemre önsajnálatba kezdek, mert lúzer vagyok, de sírni nem fogok
2013. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egy lányon gondolkozok épp. Meg még sok másikon. Meg azon hogy milyen zenét hallgassak. Meg még sok mindenen! Csak úgy kavarognak a fejemben a gondolatok! :)


Én szívesen beszélgetek veled ma este, de sajnos szerintem nagy közöttünk a korkülönbség.

2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam egy új telefont,nem rég állítottam be rajta a wifit,és gondoltam megnęzem hogy hogy ityeg a fityeg erre felé. Meg ilyenkor szoktam verset írni,vagy rajzolni, kreatívkodni stb. nekem mindig ilyen tàjban jönnek a nagy ötletek:D
2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#5 Ezzel én is így vagyok. Imádom az éjszakát. De sajnos az én kreativitásom kimerül az idegennyelvű dalok (sokszor félre) fordításában.

Régen próbáltam verset írni, de MC Zsolax tehetségesebbnek bizonyult e téren, úgyhogy az felejtős, a rajzolási módszereimről ne is beszéljünk. :)


#4 voltam.

2013. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Várom, hogy apám végre felmenjen aludni, hogy tudjak cigizni. De még mindig lent tehénkedik a kanapén.
2013. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 Együtt érzek. :)
2013. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A tücsköktől mindig jól érzem magam. És ti?
2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!