Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi jár a fejetekben így este?

Mi jár a fejetekben így este?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, és ciripelnek ezek az izék az udvaron. nem tom pontosan mik.:D épp a facebok üzenőfalat nézegettem és kb 10 perce semmi új nincs fent. kíváncsi lennék aki még fent van, az mit csinál épp ITT. Valaki egy éjszakai csevegés?

2013. júl. 24. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A számomra legfontosabb lány és hogy szeretnék vele lenni.
2013. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#10

Megnyugtatnak. Amíg rám nem másznak. :)

Imádok éjjel a fűben feküdni, és az eget, a csillagokat nézni. Sajnos ez Pesten nem megoldható, de ha vidéken vagyok, egy éjszakát se hagyok ki. Egyszerűen tökéletes a mező közepén üldögélve nézni a csillagokat.

Ha barátokkal vagyok, egy csendes beszélgetés, egy kis alkohol, 1-2 szál cigaretta, ha lánnyal, akkor csak ő.

Elkalandoztam... :)

2013. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#9

Ez a zene túlságosan is igaz rám jelenleg. Szinte minden sorába belelátok valamit, ami kapcsolódik a mostani helyzetemhez, hangulatomhoz.


Kipukkadt Sárkány: Szintén. :) Úgy tudom utálni magam, amiért megismertem.

2013. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nem utálom magam miatta, sőt, nagyon is örülök neki :) Csak nehéz várni.
2013. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én sajnos szoktam magam utálni emiatt.

Örülök annak, hogy megismertem, mert nagyon sok időt töltöttem el vele, rengeteg éjszakát beszéltünk át, és még rengeteget fogunk, de sajnos nagyon nagy a távolság közöttünk.

Lehet, hogy csak azért kötődünk egymáshoz ennyire, mert mindketten nagy csalódás után találtunk egymásra, de én egy kicsit szánalmasnak is érzem magunkat. Neten ismerkedtünk meg, országokkal arrébb lakik, de mégis kijelentettük, hogy mi tökéletesek vagyunk egymásnak...

Tini hülyeségek, biztos éltél már át te is hasonló, hülye és értelmetlen helyzetet. :)

2013. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Részben az én helyzetem is hasonló... ő is messze lakik, bár ő országon belül. De érte megéri még így is, mert nagyon passzolunk :)
2013. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés, és sok szerencsét kívánok! :)

Remélem neked "összejön"!

Az én ízlésem is tökéletesen illik a lányéhoz, pont annyi eltérés van közöttünk, hogy sose unatkozzunk, legyen kisebb csipkelődős viták.

Mielőtt megismertem, már kívánkoztam nagyon az adott országba, úgyhogy remélem 3-4 éven belül találkozok vele. Ha nem is lesz semmi a dologból, akkor is boldog leszek, hogy személyesen is megismerhetem.


U.I: Ilyen se volt még, értelmes beszélgetés GYIK-en...

2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Este nálunk is zúzott a rocker tücsök. Jó kis Rammsteint nyomatott.
2013. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

13-asnak


A 9-es vagyok, rám is igaz ez a szám, egyszerűen nem hiszem el hogy mindig megtörténik velem...újra és újra mint valami abszurd humor, vagy egy rossz vicc. Egyébként aki miatt érzem, most készül külföldre dolgozni és nemt udom hogy bele vágjak egy távkapcsolatba. Ő nem szeretne.

2013. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Itt ugyan az a "program" mint tegnap :D tücskök dala száll ide oda.. szóval este mindenki szépekre gondol. jó is az :)

én most épp azt várom, hogy írjatok még páran, mert így uncsi :). további szép estét mindenkinek! :)

2013. júl. 25. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!