Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges, hogy életem...

Lehetséges, hogy életem végéig egyedül maradok? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok... A külső megjelenés az ugye elég fontos, ha egy idegen ember lát így jellemezne: helyes, magas és sovány, de valójában testi rendellességem van (tyúkmellkas) és hiába van izmos karom, mellizmom semmi, nem hiszem, hogy így kellenék akárkinek is, sokan a tökéletest keresik, én csak olyan valakit akinek megfelenék - így is; persze vannak emberek akiknek sokkal nagyobb problémai vannak, de ez a rendellenség nem csak kozmetikai külömbségeket jelent, hanem lelki gondokat is, - igen - emiatt kell sokkal alacsonyabb életmínőséggel élnem, ennél még az is jobb lett volna ha kövérnek születek:/// talán hülyeség azt mondani, hogy örökre egyedül maradok, de akárki nyit az irányomba, csak ez az egy dolog jut eszembe, hogy szabáytalan vagyok - így biztos nem kellenék neki és ahogy lehet le is rázom...mindenkinek vannak hibái, de ez olyan - amivel meg kell tanulnom együtt élni, nem tudok ellene sokat tenni./
2013. aug. 2. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"akárki nyit az irányomba...... és ahogy lehet le is rázom..."

Ne haragudj, de így biztos hogy egyedül fogsz maradni!

Egyébként meg lehet műteni!

2013. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre megoldást jelenthet egy átlagnál nagyobb izomzat, szóval esetedben indokolt lenne az igazi testépítés, helyes diétával.Nyugi,nagyon mellizmokkal szépen lehet korrigálni.
2013. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg is adtad magadnak a választ is :) Azaz, igazából egyedül Te vagy aki nehezen fogadja el ezt a helyzetet, hiszen mások nyitnak feléd, látod ők nem foglalkoznak ezzel a dologgal. Te vagy az aki eltaszítod a többieket magadtól a saját félelmed miatt. Mások meg biztos azt gondolják, hogy neked ők nem elég jók, azért vagy közömbös.

Hidd el nem vagy egyedül. Minden embernek van saját "mumusa", van akinél jobban látszik, van aki jobban tudja leplezni, de mindannyian küzdünk valamivel. Az igazság pedig az, hogy ezt a mumust leginkább magunk hozzuk létre, mások legtöbbször nem is veszik észre, vagy ha látható is, nem is foglalkoznak vele. Fogadd el magad, a tested, szeresd magad (ahogy telik az idő ez egyre könnyebb lesz), és bátran nyiss mások felé, vagy engedd hogy nyissanak feléd. Rá fogsz jönni, hogy felesleges az aggodalmad. Ha pedig véletlenül akadna olyan, aki emiatt nem szeretne veled lenni, akkor az hagy menjen ahova akar, annak az embernek nincs is helye az életedben.

Ami még fontos, említed, hogy mások a tökéletest keresik, neked már az is elég lenne ha valaki elfogadna így. Ez butaság, ez felejtsd el. Igenis legyenek igényeid, elveid Neked is, és ne akárkivel gyere össze (csakmert elfogad), hanem azzal, aki tetszik, akivel igazán együtt szeretnél lenni. Menni fog!

2013. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!! :)
2013. aug. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!