Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magamba fordultam, mit tegyek?

Magamba fordultam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-hónapja váltak el a szüleim ekkor kezdődött az egész...egyik napról a másikra teljesen megváltozott a személyiségem,új ember lettem..teljesen magamba zárkóztam azóta ki se mozdultam itthonról,csak ha boltba kell(ett) mennem.semmit nem csinálok még itthon se csak vagyok úgy érzem gondolkodni se tudok ugyanúgy sokkal tompább az agyam és folyamatosan rossz kedvem van.nem kívánom senkinek a kapcsolatát és nem is tartom senkivel,régen pedig szinte társaság függő ember voltam..már nincs célom a hobbimat is abbahagytam,nem érdeklődök semmi iránt..és sokszor úgy vagyok,hogy feladom,nem tudom,hogy mit tudok,tenni ilyenkor de ez az élet így teljesen elviselhetetlen számomra..örülnék minden jó tanácsnak,hogy mit lehet tenni ilyen helyzetbe. 18/F
2013. aug. 9. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess egy vadidegennel... Ő őszintén tálal majd nem mint egy barát hogy kedvesen... ilyenkor nem mindig az a legjobb :) Az hogy elváltak manapság sajnos nem olyan nagy "dolog" a gyereknek persze az de más nem érti mit van ezen fen akadva? És a hobbid ne hagyd abba az azért van mert SZERETED! Abban talán kicsit kikapcsolhatsz :) De azért a legjobb barátodnak mond el mi van veled hátha megtudjátok beszélni úgymint barát. Ne tolj el magadtól mindenkit :) Fel a fejjel éld az életed :) 14/L
2013. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy:) Csak az a baj,hogy túl sok minden jött egyszerre és ez nem ilyen egyszerű.apámra mindig úgy néztem mint egy szent,és hihetetlenül jó embernek tartottam,míg a válás után ki nem derült,hogy többszörösen büntetett előéletű,és válás után,kb 2 héttel visszajött hozzánk részegen(azelőtt még csak nem is láttam ilyen állapotba)és elvitte szinte minden pénzünket..na itt kezdett felfordulni körülöttem a világ,mert rájöttem,hogy eddig mind csak egy hamis ábránd volt ahol éltem,amióta oda költöztünk nevelőapámhoz anyám is megváltozott rá se ismerek..hetente ha két szót váltunk..a barátnőmmel is szakítottam ezek után és nem bízok senkiben mert félek a csalódástól..
2013. aug. 9. 22:34
 3/4 anonim válasza:
Menjél pszichológushoz, vagy ha nem akkor dumálj velem:)
2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az én szüleim is váltak. Nem is taglalnám túlzottan, de én is abszolút magamba fordultam kb. 2 hónapra. Nem beszélgettem senkivel, leromlott az átlagom stb...Aztán rájöttem, hogy az élet megy tovább, hogy minden okkal történik és mindig jönnek új emberek, akik segítenek átvészelni az ilyet. És hogy voltaképp ez a nem követendő példa számomra. Ne hagyd abba a hobbidat, legalább egy biztos pont legyen az életedben. :) Fel a fejjel, hisz tudod -egyszer fent, egyszer lent.

2013. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!