Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy bár csak...

Miért érzem úgy bár csak 15/16 lehetnék és hogy bár lenne pasim amit anyuék meg sem engednének meg néha hogy bár meghalnék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs rám szükség mindenki utál a sulinkban nincsenek igaz barátaim a többivel meg csak nyáron táborba találkozok,szeretnék végre gimis lenni vagyis 15-ön felül és nagyon rossz ez így főleg mikor itthon is összeveszünk a szüleimmel és akkor végképt öngyilkosságon is gondolkodom de tudom hogy úgy se tenném meg.
2013. aug. 13. 10:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Foglald el magad valamivel! Sport, rajzolj, zenélj, olvass, írj, barátkozz más emberekkel is, játsszál a kutyáddal, sétáltasd meg! Mindenki fontos valakinek. Az öngyilkosságra meg ne is gondolj! Találj hobbit magadnak, járj el egy edzésre, ezáltal emberek között leszel, ismerkedsz, és már nem is leszel egyedül. Egyébként hány éves vagy?
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg fiatal fejében megfordul ez a gondolat, anno az enyémben is megfordult.

És láss csodást végül mégis csak egy életvidám fiatalember lettem. Középiskolában rengeteg embert megismertem, régebben nem is gondoltam volna, hogy ennyi ismerősöm és barátom lesz.

Családon belül a veszekedés itt is előfordult, de nem kell vele foglalkozni.

2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ritka. Nem vagy egyedül. Álatlában akkor érez így az ember, ha valami nagyon hiányzik neki (legalábbis az én tapasztalataim szerint.) Mindig van valami, ami hiányzik, de nem kapjuk meg. Közhelyesen hangzik, viszont valószínűleg tényleg a szeretet lehet a hiányzó dolog. Hiszen, ha partnerre vágyunk, akkor szeretetet, törődést szeretnénk kapni. Az otthoni feszültség pedig felerősíti a negatív érzéseket, és azt gondoljuk, nincs értelme itt lenni. Szerintem is az segíthet, ha elfoglalod magad, és barátkozol új emberekkel. Az majd eltereli a gondolataidat. :)
2013. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

megnyugtató hogy nem vagyok egyedül és nem mindig de sokszor veszekszünk és én feleselek

2013. aug. 13. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
15-16 vagyok, ezen a szinten sem jobb az élet ám :) Én meg azt várom, hogy bárcsak már 18 lehetnék. De minden kornak megvannak a maga problémái, most neked épp ez. Majd kinövöd, aztán jön más, meg más miatt akarsz öngyilkos lenni..
2013. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 vagyok, lány. Megfordult a fejemben, hogy szívesebben lennék halott, mint élő, de ilyenkor beugrik anyukám mosolygós arca, a tesómmal töltött vicces pillanatok. NEM, nem húzhat magával ez az érzés senkit. Tudjátok, milyen jó életetek van? Vannak gyerekek, akik azért közdenek, hogy még egy napig, csak egyig élhessenek. Jusson ez mindig eszetekbe, és habár veszekedtek a szüleitekkel, mindig egy család maradtok. Nekem személy szerint nem azért fordult meg az ötlet fejemben, mert nem figyelnek rám, vagy nem.kaptam meg az új iphone-t , vag esetleg épp most dobott az aktuális pasim, nem. Édesapám halála okozza az ürességet, mégis Ő ad erőt a túléléshez. Fel a fejjel, engem mi.dig nyugtat az a gondolat, hog lehetne ennél rosszabb, és nekem milyen jó a helyzetem. Lehetsz magágyos, mérges, akár üres is. El fog múlni, egyszer minden elmúlik. Csak bátornak kell lenni és elviselni a sok rosszat.
2013. aug. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha az általánosban semmi örömöt nem találsz,akkor ugyan azt érzed,mint én eddig.Nem voltak barátaim,elég gyakran hülyékkel voltam körülvéve,szóval nálam is csak rossz érzések maradtak meg,de arra az időszakra már csak úgymond ''tapasztalatszerzésként'' emlékszek.Most megyek gimibe,és máris boldog vagyok.Barátok,értelmes,rám hasonlító emberek.Szóval várd ki ezt a pár évet.Én is csak várni tudtam. 15/F
2013. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!