Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valóságban is mondanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is mondanak olyanokat a férfiak a nőknek, mint pl. "meghalnék egy csókodért" "nem tudok nélküled élni" stb?

Figyelt kérdés
Nekem még nem mondták, és nem is fogják, bár szeretném, és igen, túl sok szappanoperát nézek :D
2013. jún. 24. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nézz Nevem Earl-t és hidd el jobban érzed majd magad :D
2013. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Osztom Sünii válaszát :D
2013. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Régen néztem, és szerettem, de egyszer csak hirtelen meggyűlöltem, és azóta rá se tudok nézni arra a sorozatra, nem tudom miért :D Amúgy miért?
2013. jún. 24. 01:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Én mondom, ha van kinek, és ha úgy gondolom :D
2013. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

TEKNŐS ÚR

nemár

akkor nézz Egy rémrendes család részt

2013. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát sokat, mert ez az élet, itt nem mondanak ilyet, bár lehet van ilyen

valami értelmes dolgot nézzél már, ne olyan baromságokat N

2013. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én többször tuti nem fogok ilyet mondani.
2013. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mikor fülig bele voltam esve egy lányba, akkor neki elég gyakran mondtam ilyeneket szerintem... Ne akarj ilyeneket hallani:DDD
2013. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Értelmes dolgokat is nézek (House, Dexter, The Office, RÉM RENDES CSALÁD stb, csupa értelem :D) de ne ezen legyetek már felakadva, hogy mit nézek hanem a kérdésre reagáljatok :D (Egyébként a szappanoperákat meg nem mániákus bámulom,inkább csak hallom anyám és húgom jóvoltából, és megragadnak a dolgot. )


Amúgy zömében én is szánalmasnak tartom ezeket a karaktereket, de a romantikus részem azért kicsit irigykedik a dél-amcsikra. Mert az amerikai sorozatokkal meg pont az a baj, hogy már túlontúl "elkorcsosítják" a szerelmet, és minden a szexről szól, házasság nuku, a nők nem akarnak szülni, a megcsalás még bele is fér stb. És bár én is inkább amerikai típus vagyok, mint déli, azért szeretném hinni, hogy léteznek ilyen perzselő szerelmek a valóságban is.

2013. jún. 24. 01:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Fenét! Mi van, ha komolyan veszi? Ad egy puszit, aztán ágyékon szúr egy csavarhúzóval...
2013. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!