Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes egyáltalán élni ha...

Érdemes egyáltalán élni ha nincs aki szeressen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 11:40
1 2 3
 21/23 vámos krisztián válasza:
bocsika ha megbántanálak!de ahhoz,hogy szeressenek egy kicsit magadat is kellene szeresd!már pedig ha egy ilyen kérdés felmerül benned!?hát akkor nem hiszem,hogy szeretnéd magad egy kicsit is!próbálj meg egy kicsit más képp gondolkodni!
2013. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 San Diego válasza:
100%

Valaki mar ajanlotta, hogy vegyel magadhoz egy kiskutyat. Nem tudom hany eves vagy. Idosebb emberek pontosanezert szeretnek kutyat tartani,mert ujra van tarsuk, van gyerekuk

akirol gondoskodni kell. Nekem mindig volt kutyam,aki mindig atsegitetta magany erzesen

2013. aug. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 San Diego válasza:
100%

Valaki mar ajanlotta, hogy vegyel magadhoz egy kiskutyat. Nem tudom hany eves vagy. Idosebb emberek pontosan ezert szeretnek kutyat tartani,mert ujra van tarsuk, van gyerekuk

akirol gondoskodni kell. Nekem mindig volt kutyam,aki mindig atsegitett a magany erzesen. Egy kutya ugy tud szeretni es ragaszkodni,baratodnak lenni,hogy soha nem vagy egyedul es ugy erzed hogy teljes az eleted.Erezni fogod, hogy milyen az onzetlen, feltetelek nelkuli szeretet. Szedd ossze magad. Nagyon sok kiskutya van a menhelyeken es valamelyik rad var!

2013. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!