Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincsenek barátaim?

Úgy érzem nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a nyári szünetet, mert olyankor egyedül érzem magam, mintha nem lenne egy barátom sem. Egyébként is csak 2-3 közeli barátom van, de mindenkivel mondhatjuk, hogy jóban vagyok, nem szoktak kiközösíteni. Mégis úgy érzem, hogy nem találtam olyan embereket, akikkel igazán közeli kapcsolatban lennék. Sokat olvasok, és nyáron szinte egész nap a gép előtt ültem/ülök. Magányosnak érzem magam, de nem gondoltam soha semmiféle önkárosító dologra, meg öngyilkosságra. Nem érzem magam depressziósnak, csak elveszettnek. Ez mikor fog elmúlni?

16/L


2013. aug. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg tartani a barátaiddal a kapcsolatot!

Egy ideig én is így éreztem, de a megoldás rá az, hogy a családoddal legyél például, osztálytársaiddal, barátaiddal! Közös programok ilyenek! :)

Akkor szerintem el fog múlni. :) Kitartást! :)

2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is vagyok ezzel, a barátaim a közeli városban laknak én sajnos nem, ők gondolnak egyett és lemennek bandázni de nekem mindig a buszhoz kell igazodni, szóval ilyenkor én is sokat vagyok itthon. várom is a sulit hogy többet legyek velük és kevesebbet itthon
2013. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16/f elözö vagyok
2013. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is pont így vagyok vele csak én a rosszabbik verzióba tartozom mert depressziós is vagyok. De ha lenne tényleg olyan barátunk aki mindig ott van velünk mikor egyedül érezzük magunk nem így lenne csak az a baj hogy ritka az ilyen ember mert mindenki le van foglalva a saját problémáival és ezáltal nem tudnak másokra időt szakítani.
2013. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!