Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igaz barátaim?

Miért nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Én nem vágyok sokra csak egy őszinte barátságra, vannak is "barátaim" de ők csak akkor keresnek ha valami kell, vagy ha nincsen más, pedig én nem érzem magam olyan szörnyűnek.. szakítás után állok és nincs mellettem senki. Mit tehetek rosszul? 19/L

2013. aug. 11. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek.

20+/F

2013. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és miért?
2013. aug. 11. 13:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem se. Na és? Majd lesz egyszer.
2013. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tudod a te "barátaid" inkább haverok.

Sajnos sokan használják a barát szót, a haver helyett. Márpedig a kettő nagyon nem ugyanaz.

Nyilván megrázó lehet egy lánynak egy szakítás, szóval megértelek. Azonban erősen kétlem, hogy interneten fogsz barátokra lelni..

Tegyük fel, hogy lehet mi jól kijönnénk, de max kedves ismerős lennék és nem barát..

2013. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Keress, barátkozz!:) A szakítás tényleg egy kényes téma, nem akarlak megbántani, de ilyenkor a lányok kifordulnak magukból, ami persze nem jelenti azt, hogy el kell fordulni tőlük, viszont néha sok már belőlük!:) Nem kell félni senkitől, nyitott kell lenni mindenre, biztos lesznek barátaid is!:) Igazából nekem nincs legjobb barátom, és nem is vágyom rá, rengeteg ismerősöm, haverom, barátom van, de legjobb is!:) Talán kicsit felszínes vagyok ilyen téren, viszont akármikor fel tudom találni magam ezekkel az emberekkel.
2013. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy konkrétan sosem ragaszkodtál egy vagy kettő olyan emberhez,aki esetleg megérdemelte volna.Aztán ugye gondolom,hogy a helyzeted olyan volt,hogyha te nem léptél,akkor más sem lépett.Tutyi-mutyi,kihasználós egy környezeted lehet.Nem irigyellek,bár nekem is vannak érdekes ismerőseim,akiket szívesen pofáncsapdosnék.
2013. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"és miért?"


Jó kérdés. Így alakult.

2013. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kicsit lazábban, kialakul magától.

Van már kiszemelted?

2013. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem sincsenek barátaim, valahogy így alakult, volt idő mikor elmondhattam hogy vannak, de idővel kiderült, tévedtem. Amikor már nem találkoztunk napi szinten, vagyis az egyetem végeztével, szépen elfogytak sorban, csak akkor beszéltünk ha én kerestem őket, és megköszöntem, és ebből nem kértem többet. Így ha gondom van, csak magammal tudom megbeszélni.

27F

2013. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akkor üdv a csapatban! :) Alapítani kellene valami csoportot! :) Amúgy Én is átestem ezeken a dolgokon....az úgymond haverjaim sem tudják ,hogy 1 éve azért ülök itthon mert pánikbeteg vagyok és nem csak munkanélküli ...:S 24/L
2013. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!