Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy dolgozzam fel a kisállato...

Hogy dolgozzam fel a kisállatom halálát?

Figyelt kérdés

Ma mire hazaértem a földön hevert szegény. Egész nap azóta csak sírtam. Tudom, elég gáz de nem érdekel. Nagyon szerettem őt, és aggódom érte. Mi lesz most vele? Félek hogy el fogom felejteni. Mit csináljak?

15/F


2013. aug. 17. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A halal az elet resze, minden elo elpusztul 1x. Biztos egy jo helyen van most ha ilyen szereto gazdaja volt mint te.
2013. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod elfelejteni. Nekem fél éve halt meg a kutyám. Kb 1 hónapig szó szerint fájt, azután egyre jobb lett. Bármikor tudok sírni miatta. Idővel neked is könnyebb lesz. Soha nem fogod elfelejteni, de már nem fogsz nap mint nap kínlódni miatta.
2013. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Milyen állat volt? Csak mert szerintem egy kutyus cicus halálát nehezebb feldolgozni mint például egy halét. Amúgy meg jusson eszedbe hogy már jobb helyen van, az hogy szép élete volt és próbáld meg kiheverni. Nem ajánlom hogy barátokkal beszéld meg ezt( legalább is nekem nem vált be ) hanem inkább (ha van) a barátnőddel vagy egy hozzád közzel álló személlyel. Részvétem! :(
2013. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Nekem is majdnem elpusztult a kutyám májusban, és mivel elég öreg, ez nemsokára sajnos be fog következni nálunk is...

Csinálj neki virtuális állattemetőt: [link] Már ezzel is egy kicsit felszabadul a lelked hogy emléket állítasz neki.

És sírj csak, nem kell szégyellned a könnyeidet, rosszabb lenne ha elfojtanád az érzéseidet. Tudd hogy ő is szeretett téged így könnyebb lesz egy idővel neked is.

2013. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

gondolom kutya vagy macska volt,azt nehezebb feldolgozni.


nekem egyszer volt egy halam,észre sem vettem hogy megdöglött,csak a szaga miatt pár nap múlva.

2013. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem két éve halt meg a macskám és én is nagyon ki voltam borulva miatta. Az az egy dolog segített, hogy volt egy kölyke, aki egy az egyben olyan, mint az anyja volt, még a viselkedése is. Persze eleinte nem tudta teljes mértékben pótolni a hiányát, de mostanra szinte ugyan annyira megszerettem őt is. Ha gondolod szerezz egy új kisállatot, akiről gondoskodhatsz, így egy kicsit elterelődik a figyelmed a másikról.
2013. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

"Mi lesz most vele?"


- bomlásnak indul a teteme


"Mit csináljak?"


- távolítsd el a lakásból, mert kellemetlen szag lesz

- vásárolj/vetess egy új kisállatot


Nem fogod elfelejteni. (kivéve, ha egy hörcsög volt)

2013. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, én is bármikor tudok sírni a macskám, pedig már 3 éve halt meg. Az első macskám volt, elfelejteni szerintem sosem fogom, hiszen van róla egy tucat fényképem, illetve van egy zeneszám, amiről mindig ő jut az eszembe, mondjuk minden ismerősömhöz kapcsolok egy ilyet, szóval nehezen tudnám elfelejteni, ha akarnám is.
2013. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szép,hogy így szeretted őt,de túlzásokba ne essünk...
2013. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hogy dolgozd fel hát kezd el gondolkodni a saját halandóságodon, arról hogy az is elkerülhetetlen, és hogy az életednek nincs értelme.

szerintem ezek után a kis állatod kevésbé fog érdekelni és ez átsegít a nehézségeken.

2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!