Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem hogy ne...

Fancsur14 kérdése:

Mit kéne tennem hogy ne közösítsenek ki?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm egy se kiben megbízhatnák/beszèlhetnènk/moziznánk/stb... De ez helyett inkább kiközösítenek mert duci vagyok ès szemüveges. A többi lány egy csoportban vannak ès elszórakoznak. Felsős leszek ès gátlásos vagyok hogy ha kimennèk pisilni akkor a nagyon kicikiznek/kinevetnek stb.. Mit tegyek?

2013. aug. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. kezdj el sportolni - találsz új barátokat, jobb lesz az alakod és nő az önbizalmad is

2. találj egy olyan hobbit, amiben jó vagy

3. ne akard erőltetetten felhívni magadra a figyelmet és mindenáron barátkozni velük. Nem belőlük áll a világ, ezt ne felejtsd el! :)

2013. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elsőnek nagyon igaza van! Hallgass rá szerintem :) És sok jót kívánok
2013. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sky799 válasza:
Ha kiközösítenek... hát jobb egyedül lenni,mint rossz társaságban. Ha velük tartanál "népszerű" lennél abban hogy másokat közösítenél ki. Ha nem akarsz várni keresd azt akivel szívesen lennél. Ezt nem nehéz csak jól figyelned kell és persze beszélgetést kezdeményezned vele. Mindenki más és más. Talán várhatsz is,mert hátha lesz olyan aki épp mint te egyedül érzi magát,szívesen barátkozna inkább veled mintsem lenne egyedül. Lehetnek közös kedvenceitek,megértitek egymást,barátok lehettek idővel. De beszélgetésképp is ott vagytok egymásnak és ha barátok nem is tudtok lenni,de nem leszel egyedül és érzed majd magad kiközösítve,lesz akivel megoszthatjátok a mindennapokat. Mintsem szekálni,bántó dolgokat éreztetni másokkal,mert milyen a személyiséged vagy épp a kinézeted miatt.
2013. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem is kikozosítenek, igaz nem teljesen ezekért, de van ami egyezik.. ballagásomon egy nagyon kedves volt tanárom azt mondta, azért és olyanná ne változz amilyen nem akarsz lenni, és ezért ne válj más emberré :)) én ehhez tartom magam :)
2013. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!