Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lettem a sulitól?!

Depressziós lettem a sulitól?!

Figyelt kérdés

nagyon jó nyaram volt..buliztam meg minden és folytatnám de itt a suli és konkrétan depressziós lettem..nyomorék osztálytársaim vannak mindegyik csak tanul..senkivel nem beszélek mert nem lehet miről és nyomik..a legjobb barátnőm meg más osztályba jár..és csak a szüneteket várom amikor arra a 10 perce találkozhatunk.. -.-

teljesen kész vagyok annyira rosszul érzem magam...nyáron indig este 11-ig kint voltunk városba és nem bírok vissza szokni..olyan mintha az életem egy darabkáját elvették volna :(((


2013. szept. 3. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak akad egy normális osztálytárs akivel el lehetsz.

Én osztályom sem volt egy 100 as de mégis volt 1-2 olyan arc akikkel simán elvoltam.

Ez enm depresszió, egyszerűen unatkozol és nem találod a helyed, idővel jó lesz minden, és hamar ittlesz az őszi aztán a téli szünet kb másfél hónap és már szünet van megint, ki lehet ezt bírni.

2013. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt nem lehet depressziósnak lenni :)

Majd visszarázódsz, mint eddig is minden évben.

Esetleg ha te is tanulnál? Az iskola arra való.

Hétvégén meg lóghatsz a barátnőddel és bulizhattok.

2013. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igy van ezekkel a sulikkal. Kutyának valo! Minek jársz egyáltalán?
2013. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok ezzel!:( Szó szerint UTÁLOM meg kikészít ez a hülye suli.:( Sajnos nagyon gyorsan elrepűlt ez a nyár! Emlékszem alig vártam a szünetet, most meg tessék, újra suli meg tanulás. Mikor rágondolok, hogy bujnom kell a füzeteket meg oldalakat kell bemagolnom...! Főleg a történelem tanárnő tök hülye, meg nála rengeteget kell tanulni.

Most biztos kell egy kis idő míg újra visszarázodunk!:) Majd valahogy megbékélünk ezzel a gondolattal!

Engem az vígasztal, hogy ez a suli nem tart majd örökké!

Persze anyum csak mondja, hogy:"most légy boldog míg suliba jársz! Mikor vége lesz fogsz te sírni! Utána csak a meló lesz és nem lesz majdnem 3 hónap szünet! Majd meglátod igazam lesz!" Persze lehet benne valami igazság, de ilyen az ember, mindig mást akar!:):D

Kitartás!:) Majd csak hozzászoksz!:) Addig is vigasztald magad!:)

Nekem ez az utolsó évem. Nem tudom, hogy szomorúnak vagy boldognak kéne lennem...!:)

Amugy te hanyadikos vagy? Korod? Nemed?

18/L

2013. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez aztán tényleg komoly depresszió :D :D haha ne nevetess majd ha otthon befordulsz és suliba se tudsz járni meg halálfélelmed lesz na akkor rinyálj!!!!
2013. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok...10.-es de 9.-es anyagot tanuluk mert egy évig csak angolt tanultunk..szóval más osztályba se tudok átmenni

alapból van depresszióm..már orvos mondta..meg önértékelési problémáim vannak..na de ebbe nem megyek bele


lényeg h úgy higgyétek elé h senkivel nem lehet beszélni az osztályban mert van egy olyan lány csoport akikkel rosszba vagyok mert r*bancok meg az egyikkel kiskorom óta jóba voltam és aztán összevesztünk és már 2 éve nem beszélünk..(meg megb*szták utcán meg ilyenek)

a másik lány csopi meg ilyen nyomikból áll akik flegmák meg gyerekesek...

és ennyi...

2013. szept. 4. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg kicsit nézz magadba és kezdj el te is tanulni, ahelyett, hogy lenézed azokat, akik (helyesen) ezt teszik.


Ha jól sejtem te vagy az a tipikus szakadt ribi az osztályban, aki csak a piálásról meg a pasikról tud dumálni, de egyébként síkhülye, emiatt pedig nem barátkoznak vele az értelmesebbek.


Sajnos itt csak akkor lehet megoldást találni, ha változtatsz magadon.

2013. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem szeretem a sulit és a tanulásban sem vagyok jó, a memóriámmal is baj van. Az osztályba senki nem áll szóba velem, mindenkinek megvan a saját baráti köre, ezért alig várom, hogy jöjjek haza. Szerintem segítene az ha legalább jól tanulnék de már félek mikor tanulnom kell hiszen nagyon sokat kell tanulnom egy leckét amíg megjegyzem. Remélem megszokom. A kezdet mindig nehezebb. Eléggé szomoru vagyok én is de ez van. Sok sikert neked!
2013. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát ne csodálkozz hogy senki sem beszél veled és nem keresik a társaságod ha mindenkiről ilyen szép véleményed van!biztos te tökéletes vagy ugye??
2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

mért lennék szakadt r*banc??

csak mert nem kutyás kulacsba viszem a vizem és nem a lovakról beszélgetek??


köszönöm a többi válaszolónak :)


lehet keményen írtam le az osztály de csak a két véglet van a r*bancok és a gyerekesek..

én meg középszinten vagyok szóval egyikkel se találom a szót

2013. szept. 4. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!