Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ez már elviselhete...

Mit tegyek? Ez már elviselhetetlen

Figyelt kérdés
Kb 2 évig nem volt barátnőm , mert úgy voltam vele, hogy úgyis csak fájdalmat okoznak. Nemrég mégis elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, és sajnos mivel nem tudtam kezelni az érzelmeimet, beleszerettem. De ő még csak a kedvelésnél tart, amivel nincs is baj. Eddig beszélgettünk fészen, hang alapon viberen, meg telon, de a szülei állitólag elvették a telefonnyát, és kb az egész napi beszéd helyett, kb délután pár percet, meg este egy kicsit tudunk beszélni.. de én már szeretem, és hozzá szoktam ahoz, hogy egésznap beszélünk, szerintem valamennyire ő is szeret, mert amikor kiakadtam hogy nem szólt magáról semmit egy napig, akkor másnap sírt a telefonba hogy nem akar elveszíteni, kellek neki stb.. állitólag írt sms-t csak nem kaptam meg. De az a lényeg hogy amióta szeretem, nem tv zek, nem csinálom rendesen a dolgaimat, csak rá gondolok, de ezt így lehetetlen elviselni.. szerintetek folytassuk vagy ne? elvileg vallásos , tehát nemhiszem hogy hazudik nekem, meg ugye én pest mellett , ő nagyváradon lakik, én 1 szer ő 3 szor is lemondta a talikat, a szülei miatt.. Ő most lesz 17 oktoberbe, én 18 múltam.elörre is köszönöm

2013. szept. 2. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs a póknak telefonnya? Mert a sarkokat telefonnya.
2013. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem gúnyolódást, hanem segítséget kértem. Ja és mivel reggel van , ezért komás állapotba, telefonja helyett írtam ezt, sajnálom.. szerintem senki se tökéletes...
2013. szept. 2. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szerethetsz valakit akit még nem is láttál. Szerintem túl nagy macera felejtős.
2013. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem nyugottan felejtsd el a dolgot még ma! ha nem is találkoztatok, nem lehetsz szerelmes, ez csak egy fellángolás mert nőhiányod van! ha valaki 1 szer még lemondja a talit az naggyábol ok, bár ha én igy voltam mint te és lemondt a talit valaki akkor felejtős volt, mert ha tényleg talizni akarsz akkor nem mondod le semmiképpen, akármi is közbejön! de hogy írtad hogy ő 3 szor lemondta, hááát nyugodtan verd ki a buksidból a csajt! ebből semmi nem lesz
2013. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos, nemis akartam belé szeretni ilyen hamar, de a belsőjébe szerettem bele.
2013. szept. 2. 08:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta most pénteken, de ha lemondja , akkor ennyi befejezem vele:( csak szar mert szeretem. De lehet abban valami hogy ez csak fellángolás:/
2013. szept. 2. 08:34
 7/14 anonim válasza:
Szerintem sincs "vakszerelem". Meg milyen érdekes, hogy nem kapod meg az sms-t. Nem feltételezem, hogy hazudik arról, mit érez, de ezt csinálják ilyen fiatalon. Most sír, holnapra elfelejt, mert megismer mást a chat-en. Ne foglalkozz vele, pláne ha még nem is találkoztatok... -.-'
2013. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nem gúnyolódásnak szántam, mindenki téved, csak egyszerűen nem tudtam kihagyni:)

Amúgy szerintem se foglalkozz vele, ha már 3 találkozást lemondott, keress valami közelebbit, mert még ha lenne is valami akkor sem találkoznátok túl sűrűn és mindig azon emészthetnéd magad, hogy na vajon most épp mit csinál, mert gondolom, hogy nem otthon ülne rád várva mindig, hogy mikor jössz föl Viberre. Nekem is volt ilyen, tudom miről beszélek, arról nem is beszélve, hogy az addigi életét szerintem egyikőtök sem adná föl, értem itt az összeköltözést, ha mégis sikerülne valami.

2013. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemhiszem el :( ezek szerint semmi ertelme nem volt ennek, kitarto vagyok meg minden, de igazatok van sok dologba. Na mind1 azért kivárom a pénteket , csak szar mert kb szenvedek, nemakarok megin egyedul maradni :/
2013. szept. 2. 09:06
 10/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nem ugyanúgy egyedül vagy?

Akkor szűnik meg az egyedüllét, ha valakit át tudsz ölelni, hozzá tudsz bújni stb.

Nagyváradról sok esélyetek nem lenne. Elhiszem, hogy onnan macerásabb találkozni, egy lemondást akár el is lehet fogadni, de többet semmiképp sem...


Hagyd. És hidd el, sz@r lesz, de inkább ne is beszélj vele, mert csak fájdítod a szíved. Amíg nem találkoztatok, csak egy képzelt képet szeretsz. Nekem is volt ilyen, nagyon szimpatikus volt a lány, rengeteget beszéltünk (és lehetett tudni, hogy hamarosan Bp-re költözik,tehát lehetett volna jövője), ennek ellenére élőben mégsem működött, nem olyan volt, mint neten, máshogy viselkedett.

Neten nem érzed az illatát, meg ezer dolgot, amik mind fontosak egy kapcsolatban.

2013. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!