Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel nyugtassam meg a húgom?...

Mivel nyugtassam meg a húgom? Egész nap sír.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben már eléggé magába zárkózott, de sikerült kihúznom belőle mi a baja. Azt mondta, hogy szerinte soha nem lesz egy fiú sem aki "igazi", mármint értitek. :D "Nagy Ő". Azt már észrevettem hogy nehezen ismerkedik, de nem hittem volna h ez ilyen problémákat okoz neki. Azt hiszem eddig 2-3 kapcsolata volt (amiről tudok :D) de azok is csak pár hetesek.


Szóval mit mondjak neki? Már nem tudom mivel nyugtatni, csak persze h idegesít h egész nap bőg XD amúgy szép is meg kedves is meg aranyos is meg minden, de tényleg nem tud megnyílni könnyen és azt hiszi h soha nem lesz fiú aki mellett megnyílhat


LÉCCI SEGÍTSETEKKKKKK

amúgy 16 éves



2013. szept. 13. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodtan írhatod E per egyben. De ha akarod, belemegyek a játékba.


Vágj le neki két pofont, hogy térjen észhez. A tizenhat év szinte még kölyök, a seggén a tojáshéj. Nem kell attól rettegnie, hogy nem talál faszit maga mellé, mert még nőnek sem mondanám.

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most szerelmi bánata van.. és mindent sötéten lát.. Hagyd őt.. majd, ha már nem sír, akkor találj ki valami jó programot, mozit, színházat.
2013. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki,hogy elég fiatal,még vagy 80 éve van megtalálni az igazit! Most éljen,szórakozzon a barátaival. :)

Egyes zenék egyébként nyugtatóak,pl. Dustin O'Halloran

2013. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Menjetek bulizni, járjatok bárokba, ismerjetek meg minél több embert. Bárhol megtalálhatja az igazit, ha ugyan 16 évesen kell megtalálnia... Van aki olyan korán ismeri meg élete szerelmét, van aki pedig csak 30 évesen... Mozduljatok ki, és tényleg, ismerkedjetek, kacérkodjatok, stb. Ha mást nem, majd egy helyes, ismeretlen pasi, lehet hogy megállít titeket az utcán a telószámotokért! :)
2013. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mond neki hogy ha 16 évesen már volt 3 kapcsolata bőven túlteljesítette azt amennyinek lennie kellett volna nyugodjon meg.
2013. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha már volt kapcsolata meg szép is, akkor nem lehet neki olyan rossz.Én ronda vagyok és még mellé nehezen megnyíló is, és 17 év alatt odáig nem jutottam el, hogy megfogjam egy lány kezét!!!
2013. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem van barátnőm azért is kiakadt h nekem sikerül neki meg nem:D mindegy már lenyugodott kb azutén h kiírtam a kérdést,de

úgyis elő fog még törni belőle

2013. szept. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!