Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám sokat aggódik...

A nagymamám sokat aggódik miattam. Mivel nyugtassam?

Figyelt kérdés
Nekem ő az egyetlen rokonom, vele lakom már évek óta. Se szüleim, se tesóm, se egyéb nagyszülők, senki. Nem jó az egészsége, a szíve beteg neki + egyéb gondok. Sokszor elszomorodik, hogy mi lesz velem ha ő nem lesz. Egy pillanatra ha belegondolok az jut eszembe, hogy akkor csinálok valamit magammal, mert egyedül, nélküle nem tudok élni, aztán meg az jut eszembe hogy neki élnie kell még. Tudom kellene egy pasi, de az sem olyan könnyű...Mit mondjak neki mikor elszomorodik? Én is sírok olyankor...
2012. máj. 10. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg olyan idióta vagyok, hogy pl ma is összeszólalkoztunk, amit meg is bánok utólag, de ilyen rossz természetem van. Én 22 vagyok, ő 83.
2012. máj. 10. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel nem írtál konkrétumokat, nem tudom mivel nyugtasd, ha vitáztok, ne feküdjetek le haraggal, éreztesd hogy szereted és ha nem muszáj, ne traktáld minden negatív eseménnyel, ez nem hazugság, hanem elhallgatás. Az én nagyim is mindig mindenben rémeket lát, mindig letorkolom hogy be fogja vonzani nekem ezt a sok rosszat amit vízionál, legtöbbször csak a jó híreket osztom meg vele, ennyit tehetek. Ha te is úgy érzed h nélküle nem tudsz élni, az a legnagyobb teher amit ráraksz. azt érezze h boldogulni fogsz nélküle is, csak akarni kell.
2012. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha veszekedtek , akkor Te kérj tőle bocsánatot! Ne légy makacs! Gondold azt , hogy minden egyes nap számít! Sose tudhatod , mit hoz a holnap és jobb békességben lenni , mint haragudni a másikra! Mondogasd neki , hogy ugyan nagyi , Te még nagyon sokáig fogsz élni - minimum 125 évig - és én melletted leszek és nem kell ilyeneken törnöd a fejed. Főzz neki valami finomat , vagy süss , vegyél neki virágot , minden nő szereti. :) Beszélgess vele nagyon sokat olyan témáról , amiket szeret , játszatok ha úgy van (kártya , sakk , keresztrejtvény..) Nézzetek meg közösen egy jó filmet!
2012. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!