Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Hogy telik a...

Magányosok! Hogy telik a általában a napotok?

Figyelt kérdés
Nekem annyiból hogy reggel felkelek,suli,hazajövök,kis tanulás,gépezés,aztán este elmegyek biciklizni 1 órát,fürdök,alszok.
2013. szept. 14. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Felkelek, tejes kávé (nélküle nem indulhat el a nap), iskola, hazamegyek, gépezek, tanulok, és olvasok/zenét hallgatok/rajzolok azután fürdés alvás.
2013. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában azon gondolkodva hogy lehetne megoldani hogy egymásra találjunk.

Biciklizni én is szoktam.

2013. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
és ettől már magányos vagy?én is ezt csinálom ált.,mégsem érzem magam annak,suliban elvagyok a bartnőimmel,otthon meg csetelek a netes ismerőseimmel,nem járok ki társasággal,mégsem érzem magam magányosnak...
2013. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Attól még hogy így folyik a napod még számos apró momentum is van amit nem osztunk meg mindenkivel és te nem tudsz róla. Ez egy egyszerű napi vázlat. Nem az hogy mit csinálunk vagy hogy érezzük magunkat különböző eseményeknél.
2013. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

attól függ...

volt h reggel direkt korán keltem, majd bekapcsoltam a gépet játszani, és azt vettem észre h este van...azt hittem h max egy órát ültem a gépnél.

2013. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Előző: akkor az nem attól függ, ha nem te függsz a játékoktól.
2013. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Felkelek, majd rohanok, nehogy lekéssem a villamost. A villamoson megpróbálok lélekben felkészülni aznapra. Iskola: Végigszenvedem az órákat, de próbálok túlélni. Jegyzetelek, figyelek, de amikor már halmozzák a sületlenséget, muszáj kicsit rajzolgatnom, elterelni a figyelmem, hogy ne remegjek annyira. Szünetekben igyekszem nem kelteni még a látszatát sem annak, hogy kívülálló és egyedüli lennék. Közelebb húzódom azokhoz, akik megtűrnek maguk mellett és némán hallgatom beszélgetéseik. Megkönnyebbüléssel tölt el, amikor mindez véget ér és én szabadon továbbléphetek rabságom következő állapotába. Otthon: Zenét hallgatok, filmet nézek, olvasgatok. Próbálom elfedni és feledtetni a magány okozta ürességet és amennyire tudom, megtölteni jóval és széppel. Végül aludni megyek, gyönyörű álmok és annak reményében, hogy egyszer majd valóra válnak és én szabad s boldog leszek.


Általában így. Kivételek előfordulnak.

2013. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Fejen állva. Ennyire elegem van a magányból. Gyűlölöm a magányt. Ennél rosszabb nincs.
2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegyünk ellene.
2013. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó lehet nektek még hogy suliba járhattok, sajnos én már 2 évvel ezelőtt letudtam. Tehát a mindennapi tevékenységeimből kimarad már az iskola.

Jelenleg felkelek, majd indulok dolgozni, hazajövök, bekapcsolom a gépet és utána alszom.

Barátaim nincsenek, pedig nagy forma tudnék lenni, de így nincs kivel kibontakoznom, úgy érzem a legértékesebb időszakom megy el a magányra, a külsőmmel sincs baj és ez a legborzasztóbb, hogy van aki azt hiszi ötösével járok szórakozni, közbe sehol semmi

Ebbe a megkeseredett állapotban, még az arcom is gyűrött, nyúzott a bánattól

21/F

2013. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!