Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általában én vagyok az, aki...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Általában én vagyok az, aki tanácsokat ad másoknak ilyen helyzetben, de most tanácstalan vagyok. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Elsősorban tudni kell ,hogy én nem vagyok az a szerelmes tipus, soha nem volt még pasim ,és nem leszek könnyen szerelmes. Mondhatjuk azt is ,hogy válógatós vagyok ,mivel nem járnák egy olyan fiúval aki kövér, aki csúnyán néz ki ,aki beképzelt stb(olyan fiúknak van esélyük akiknek van kockahasuk)..Mindezek ellenére most úgy érzem ,hogy szerelmes vagyok egy olyan fiúba akibe nem lenne "szabad". A fiúnak nincs kockahasa , átlagos frizurája van , nem olyan cuki stb.. Nála sokkal szebb fiúkat is ismerek de mégis ,mintha őt szeretném... A probláma ott kezdődik ,hogy a fiú 5 évvel idősebb nálam , és lehet ,hogy én is tetszem neki. A baráti köre azt mondja ,hogy soha nem beszél rólam ,azt mondják ,hogy más lányok tetszenek neki(habár ők sem tudják ,hogy ki tetszik neki). Ezzel szemben a szülei azt mondják anyukámnak ,hogy sokat beszél rólam ,meg ,hogy szokta mondani ,hogy milyen szép vagyok stb. .. Szerintetek kinek hidjek? A barátainak ,vagy az anyukámnak?

2013. szept. 6. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bettycii-the-sexy-girl név elrettentett.
2013. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a neved is sugallja jó hülye vagy. Szerintem nem is lesz pasid soha.
2013. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komolyan hasznos válaszokat adtatok :D Köszönöm
2013. szept. 6. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak higgyél, annak, amit tapasztalsz. A szerelem úgy jön mint a villámcsapás (Shakespeare drámában megfigyelheted) egyszerre "benne találja magát" az ember, beborítja.. nagyobb nála..

Nincs idő mérlegelni kocka-,avagy gömbhas, ilyen-olyan. Mélyebbről jön ez az érzés, nem a felszínről. Találkozol vele, a tekintetét figyeld, és tudni fogod, hogy szeret-e, és hogy te szereted-e. Minden más kevésbé fontos, mások véleménye meg egyáltalán nem fontos.

És jó neked. Szerelmesnek lenni jó.

2013. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyere vele össze, jobban fog járni...
2013. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

komolyan Te szoktál tanácsot adni másoknak? :-O

döbbenet....

Remélem most rájössz, hogy nem a külsőségek a fontosak, hidd el, nem lesz szégyen, hogy nem egy kockahasat szeretsz, hanem egy olyan valakit, aki valami másért is megfogott.

2013. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez a tendencia.
2013. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted jót akarsz neki. Hajót akarsz neki akkor megkíméled magadtól. Hátnem tudom kinek kell tanács tőled.
2013. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hajót akarsz neki akkor" ..akkor..akkor... TENGERÉSZ!
2013. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hűha. Itt aztán vannak kedves emberek! Ismeritek személyesen ezt a lány? Szerintem nem! Segítséget kért, nem pedig ilyen mogorva, rossz indulatú válaszokat! Kedves kérdező! Azóta mi a helyzet? Szerintem csak ő tudja igazán, hogy mi érez. Azt nem értem, hogy a barátai és az anyukája miért 'állnak szemben' egymással. Lehet, hogy a barátainak nem meri bevallani az érzéseit, mivel idősebb 5 évvel, mint te. A legjobb lenne, ha beszélnél vele, tudom, hogy ez nem csak úgy megy, és valószínűleg nem is fogsz vele beszélni, de akkor az a legegyenesebb és az a biztos!
2013. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!