Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenkitől elutasítást...

Mindenkitől elutasítást kapok, ezért egyre jobban elfordulok az emberektől. Hogyan állíthatnám meg ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés

Akárkivel próbálok én meg összeismerkedni, összebarátkozni, akármi, előbb-utóbb elfordulnak tőlem valamiért.

Iskolában is, egyáltalán nem vagyok a közösség tagja, kirekesztenek belőle, akárkihez mentem oda beszélgetni nem sikerült.

Eddig az nagyon zavart, ahogy az iskolában bánnak velem, de mostmár azt vettem észre, hogy igazából magasról sz*rok már rájuk ezekután, és bár zavar a magány, de egyre jobban fordulok el az emberektől a sok elutasítás miatt, egyre kevésbé van kedvem próbálkozni. Tudom, hogy ezzel rossz irányba haladok, így nem fog sikerülni kitörni a magányból, de mit tehetnék, hogy a sok elutasító, kiközösítő ember ne vegye el a kedvemet az ismerkedéstől?


2013. szept. 15. 17:14
 1/3 anonim válasza:
hány éves vagy kedves kérdező?
2013. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha látják rajtad hogy görcsösen erőlködsz annál rosszabb. Próbálj lazább lenni, ne erőltesd ami nem megy, lehet a neten is ismerkedni aztán ha vannak levelezőtársaid az önbizalmad is nagyobb lesz. A suli a közösség változik, új helyen új emberek, később biztos lesz barátod, de most is kereshetsz más közösséget, sport, hobbi terén.
2013. szept. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a suliban ismerkedj, ez a legjobb módszer. Vannak ingyenes társkereső/barátkereső/levelezőpartner kereső oldalak,próbálkozz ott. Vagy ha van valami hobbid, ahhoz kapcsolódó fórumot is kereshetsz. Ha mindezt idegen nyelven teszed, még tanulsz is vele.
2013. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!