Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » HILFE.! Vannak itt olyanok...

HILFE.! Vannak itt olyanok akik "társas magányban" szenvednek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen...
2013. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kitalálom:


Belezúgtál egy török származású német állampolgárba, de te magad nem beszéled a friccek nyelvét, csak tanulgatod, most éppen a "hogyan kérjünk segítséget" fejezetnél tartasz.

2013. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk egyedül..
2013. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a társas magány nem ezt jelenti
2013. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Of course.

Mindig.

2013. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

..hát..ha arról lenne szó,hogy belezúgtam egy-török-származású-német állampolgárba..nos,az szerintem valami egészen mást jelentene...nem "tásas magányt"...

olyan esetleg aki érti is..miről "beszélek"..?

2013. szept. 22. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
én sajnos értem.
2013. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
..és te hogy kezeled ezt az egészet..?meg lehet ezt "szokni"?..mert én néha úgy érzem bele őrülök :( ..
2013. szept. 23. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
nem. olyankor kitörök s keresem az igazit. nem kell megszokni.
2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem szabad megszokni! Én is így éltem a volt párommal, aki nem engedett oda senkit, engem se el sehova, minden ismerősömet/barátomat elhordta minden szar embernek, számára csak a 3 diplomások voltak a jók, senki más. Még én is kicsi lettem mellette, mikor lediplomázott. Ott ültem egyedül hónapról hónapra minden nap munka után otthon és senkivel nem tudtam beszélgetni, ő meg csaj tanult éa tanult és tanult... Semmi ideje nem volt már rám. Szét is mentünk, 9 év után. Két évig magam alatt voltam, totálisan, pedig örülnöm kell(ene), hogy megszabadultam tőle. Éveket vett el az életemből.
2013. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!