Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki teljesen jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Szerintem én az vagyok. Valahogy nem vesznek észre az emberek. Sok bennem a gátlás, mert egész életemben elnyomtak és most nehéz kitörnöm. Meg önbizalmam sincs. Egy nagy nulla az önbizalmam. Zavar, hogy nem foglalkoznak velem az emberek. Van hangom, de néha egyszerűen elmegy, amikor arra kerül a sor, hogy ki kell fejeznem magam. Annyira hozzászoktam a csendhez és az elnyomáshoz, meg hogyha megszólalok, akkor pofán vágnak. Van még valaki hasonló cipőben? Nem akarja leírni a tapasztalatait? Hogy lehet ebből kimászni? Környezetváltás nem tudom, mikor lesz, valószínű, amikor itt lesz az ideje.

2013. szept. 22. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem/kor?
2013. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
24.
2013. szept. 22. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ugyanez volt sokáig, most épp az ellentéte. hidd el az sem jó mikor állandóan rád figyelnek, semmi privát szférád, kibeszélnek a hátad mögött, állandóan figyelni kell minden szavadra. Az egész ott kezdődik, hogy tenni kell magasról mások véleményére, hiszen csakis ebből ered az önbizalomhiány. Akinek kell az úgyis észrevesz, aki meg nem az nem ér annyit hogy foglalkozz vele! :)
2013. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Inkább tönkretettek téged. Ilyen nálam is volt. Szépen lassan felépítettem magamban egy "tervet", hogy egyes helyzeteket hogyan kezeljek. És bevált.

Hozzá teszem, hogy sok időbe telt, hogy úgy működjön, ahogy. Egyszóval a probléma megoldó képességemet fejlesztettem.

Középsuliban eleinte mindenki rajtam röhögött, aztán 13. év végére változott a helyzet. Egyszerűen alkalmazkodtam mindenkihez, és kompromisszumukkal életem, DE CSAK ÉSSZEL!

Most környezetet váltottam. Vannak emberek itt a régi életemből. Nem sok. Ebből egy néha-néha kihasznál(lány). De én is kihasználom, fejére olvasom néha az igazságot, veszekedek vele, de van amikor tízen percen keresztül ölelkezünk, mert jó lelki támaszok vagyunk egymásnak.

2013. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%

Valahogy úgy érzem srác vagy, javíts ki ha tévedek.

Szerintem nincs jelentéktelen ember és Te sem vagy az hidd el. Te egy ilyen tipus vagy és sokan még nem tudják, hogy a legcsendesebb embertől kell tartani, mert ő csak figyel és később ha szükségét veszi akkor tudsz ezzel példálozni.

Nem kell minden embernek megfelelned, elég ha találsz pár embert aki mögéd lát, hiába vagy egy nagy társaságban ha ott senki nem tudja miért vagy ilyen amilyen, hiába vannak sokan attól még magányos maradsz, viszont ha van egy ember akire majd sikerül szert tenned akkor azt az embert nagyon megfogod becsülni, mert tudod mi az, hogy nélkülözni. Ne úgy gondolj erre, hogy feltétlen rossz. Mindennek eljön az ideje, csak várd ki. Lehet többre viszed mint a többi és egyszer még ők fognak a segítségedért könyörögni.


19/L

2013. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként egy jó lánybarát egy fiú önbizalmát a helyére tudja billenteni. Fordítva is így van.
2013. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
NAGYONNAGYON kérlek szépen írd le a keresztneved!
2013. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy ezt nem lehet csak úgy "át lépni" hogy na mutasd meg. Mivel ez valamilyen szinten depresszió. És ha már az, és te jöttél rá, akkor már alapból rossz az egész. Mivel tudod hogy te egy "senki vagy" ezt meg is teremted, úgy is állsz hozzá a dolgokhoz, még azt sem veszed észre ha mondjuk valaki nem sz4r le. Mivel te nem így látod a dolgokat. Először is nézz tükörbe, nézd meg magadat hogy kivagy. Írd össze azokat amiken változtatni szeretnél, mindent. Majd ha ezzel kész vagy, tegyél azért hogy ez ne így legyen. Lehet nem 5 perc lesz, de ha hiszel magadban akkor győztes vagy. Nem oktatni akarlak ezzel ne hogy azt hidd. Én már majdnem 5 éve így élem az életemet. Lelkileg egy katasztrofális roncs vagyok. Szó szoros értelmében. Nem is értem miért pont én akarok itt tanácsokat osztogatni. Szociális gondjaim vannak, depressziós vagyok. Ne hagyd hogy el hitesd magaddal azt, hogy nem vagy te itt senki. Mert igen is vagy te is valaki, csak hidd el. Ne érdekeljen senki más véleménye, mert ők a senkik, ők csak le vezetik rajtad azt amit ők nem tudnak magukban tartani. Keresik az erősebbet, akikre rá lehet pakolni mint plusz feladatképen. El nyomják őket, a semmibe veszik. Nem képesek el fogadni azt, hogy te jobb vagy nálunk mert igenis jobb vagy. És ha nem lennél jobb, nem pakolnának rád plusz dolgokat, nem nyomnának el. Mert ők senkik és felismerik azt, hogy te több vagy náluk. Ők is ugyan úgy néznek ki, csak nekik senki nem mondja pl. azt hogy milyen jól nézel ki, mivel egy nagy nullák semmire nem jók,ezért keresik azokat akik jobbak, elnyomják őket, hogy ők legyenek a szépek a jók. Olvasd vissza azt amit írtál. Látod, ezt teremted meg így látod magadat. De ez nem te vagy. Te ezt akarod el hitetni magaddal. Remélem jól fog alakulni a holnapi napod, mert mért ne alakulna úgy? Ezt senki nem szabhatja meg, csakis te.
2013. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ha sírdogálsz soha nem fog menni!:D nézz előre, kezdj el külsőre változni, próbálj ki olyan dolgokat amiket eddig nem mertél kipróbálni, mondjuk fesd be a hajad teljesen más színűre, vágass egy tökjó frizurát, tűnj ki valamiből, akár csináltass tetoválást, de mondjuk egy olyat ami a változásodról mondd valamit, hogy egész életedre megjegyezd hogy ez a fordulópont jelen volt az életedben. elősször a külsődön változtass, változtass olyanra amilyen a magabiztos embereké, természetesen meg fogod kapni, hogy sorozatgyártmány vagy, hogy nem vagy egyéni, de ezekre mond csak azt hogy "bocsi, egyenlőre nem neked akarok megfelelni hanem magamnak".. menj el gyúrni, ismerkedj az interneten (de csak óvatosan) annyi lehetőség van. az egésznek a lényege az, hogy akarni kell.


megjegyezném hogy ez nem pikpakra megy, főleg nem a te idődben már, legjobban tinédzser korban tud az ember változni, de ha akarod menni fog.

én 4-5 éve egy senki voltam. egy olyan senki, akit mindenki utált, mindenki csak lábtörlőnek használt, és nem az volt a legrosszabb, hanem az hogy nem találtam önmagamat. egy nap viszont azt mondtam, jó akkor én most holnaptól elkezdek változni. és most elmondhatom magamról azt, hogy többen szeretnek mint ahányan 4-5 éve utáltak. persze van sok ellenségem, de az legalább nem úgy néz ki, hogy engem nyilvánosan megaláznak, hanem csak egyszerűen kerülnek, ennyi.


akarni kell ember, ez a vonzás törvénye!:D

2013. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Martina11 válasza:
Egy cipőben járunk.Engem is elnyomnak,bántanak,egy időben olyan szinten cikiztek,hogy egyszerűen féltem iskolába járni.Eléggé lúdtalpas vagyok,a torna sem segített,szóval van amit tudnak cikizni.Önbizalmam nincs,néha,amikor megyek hazafelé és egy nagyobb csapat jön szembe,bemegyek egy mellékutcába,nehogy meglássanak.Nagyon félek attól,hogy megaláznak.Lelkileg se bírok sokat,volt már, hogy az egész osztály előtt elbőgtem magam.Ráadásul annyira magányos vagyok,hogy néha már magamban beszélek,mert nincs más,aki meghallgatna.Egy idegroncs vagyok és már feladtam a reményt,hogy amíg ebbe a suliba járok,bármi is változna.És ráadásul még szép lánynak se mondhatom magam.És ami a legrosszabb,hogy tudom,ez igaz.Félek,hogy nekem innen már visszaút nincsen.Néha már az öngyilkosságon is gondolkodtam,de túl gyáva vagyok,hogy megtegyem.Ne juss az én szintemre,nem hiszem,hogy számomra van még remény ebben a pillanatban,de te még megpróbálhatod.Én a kiutat már nem látom,és elég lelkierőm sincs ahhoz,hogy végigcsináljam.Most még.Feladtam,de csak egy időre.Míg a körülmények meg nem változnak.Míg az új suliba el nem jutok.Addig várok,türelmem az van.Már nem annyira résztvevő,inkább megfigyelő vagyok.Szóval most csöndben meglapulok és erőt gyűjtök.Az következő iskolámban szükségem lesz rá.
2013. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!